$
חדשות הבחירות בארה"ב

נשמע לכם מוכר? טראמפ: "אני נלחם בתקשורת המושחתת"

המתמודד לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הרפובליקנית ממשיך לייצר כותרות, והפעם השתמש בעצרת תמיכה בקונטיקט כדי להשתלח שוב באמצעי התקשורת ובפרט ב"ניו יורק טיימס" שפרסם כתבה על בעיות במטה שלו

שירות כלכליסט 12:3214.08.16
דונלד טראמפ, המתמודד על נשיאות ארה"ב, הסלים ביום שבת את מאבקו נגד התקשורת, מאבק שזוכה ממנו לתשומת לב נרחבת כמעט כמו היריבות נגד הילארי קלינטון. "למען האמת, אני לא מתמודד נגד הילרי קלינטון המושחתת, אלא נגד התקשורת המושחתת", הכריז המועמד המיליארדר בעצרת תמיכה שקיים אתמול בקונטיקט. דבריו כוונו במיוחד נגד העיתון הניו יורק טיימס שפרסם כתבה על הבעיות במטה הבחירות שלו והקשיים שלו לצמצם את הפער מקלינטון.

 

זו לא הפעם הראשונה שטראמפ מתבטא נגד התקשורת. ביוני הכריז כי לא ירשה לעיתונאים של הוושינגטון פוסט להשתתף באירועים ציבוריים שלו, וכעת הוא שוקל להחרים גם את הניו יורק טיימס. "אולי נתחיל לחשוב על איסור ההשתתפות שלהם", אמר והוסיף כי מדובר ב"עיתון כושל".

 

בחודש שעבר כינה טראמפ את התקשורת כולה "חבורה של שקרנים" ו"אנשים רעים", זאת לאחר שדווח בהרחבה כי שיבח את מנהיג עיראק לשעבר סאדאם חוסיין. הוא טען מנגד כי דבריו הוצאו מהקשרם. נראה שדבריו מחלחלים לתומכים שלו ובעצרת בחירות שנערכה ביום חמישי בפלורידה, אחד המשתתפים שכינה עצמו "פטריוט אמריקאי" פצח במתקפה מילולית על נציגי התקשורת שנכחו במקום וקרא להם בוגדים תוך כדי שהוא מניף לעברם אצבע משולשת.

 

למרות סלידתו הקולנית נגד התקשורת, טראמפ ממשיך להתראיין בעיתונים וערוצי טלוויזיה שונים. בהאפינגטון פוסט אף דיווחו כי הוא העניק מעל 70 ראיונות לניו יורק טיימס מאז הכריז כי ירוץ לנשיאות ביוני השנה שעברה.

 

טראמפ. התקשורת המושחתת טראמפ. התקשורת המושחתת צילום מסך: youtube.com

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x