$
תעשייה ופיננסים

אנדר ארמור תפתח חנות דגל בשדרה החמישית במקום חנות הצעצועים שוורץ

מוצרי החברה מדורגים במקום השני במכירות ציוד ספורט בארה"ב, ואתלטים מפורסמים כמו הכדורסלן סטפן קארי, הטניסאי אנדי מאריי והשחיין מייקל פלפס משתמשים בהם

שירות כלכליסט 22:0327.07.16

יצרנית בגדי הספורט האמריקאית אנדר ארמור תפתח חנות דגל חדשה במקום חנות הצעצועים FAO שוורץ בשדרה החמישית בניו יורק – כך דיווחה רשת סי.אן.אן.

 

עם זאת, מנכ"ל אנדר ארמור קווין פלאנק הודיע שלשום בישיבה עם בעלי המניות של החברה כי החנות החדשה לא תיפתח עד 2019, אך ציין כי המהלך מעיד על יעדי ההתרחבות של המותג בשנים הקרובות.

 

כאמור, המקום בו תיפתח החנות של אנדר ארמור היה מזוהה מאז 1986 עם חנות הצעצועים המפורסמת FAO שוורץ. לפני כשנה הודיעה החברה, שהוקמה ב־1862, כי מחיר השכירות של החנות גבוהים מדי עבורה וסגרה את החנות.

 

חנות הצעצועים שוורץ. במקומה תפתח חנות של אנדר ארמור חנות הצעצועים שוורץ. במקומה תפתח חנות של אנדר ארמור צילום: גטי אימג'

 

אנדר ארמור פרסמה שלשום את דו"חותיה הפיננסיים לרבעון השני של 2016. החברה, אותה הקים פלאנק ב־1996, דיווחה על עלייה של 28% במכירות לעומת הרבעון המקביל אשתקד. מוצרי החברה מדורגים במקום השני במכירות ציוד ספורט בארה"ב, ואתלטים מפורסמים כמו הכדורסלן סטפן קארי, הטניסאי אנדי מאריי והשחיין מייקל פלפס משתמשים בהם. "האתלטים הללו עזרו לאנדר ארמור להגיע לרמה חדשה של חשיפה והגדלת הביקוש", אמר פלאנק.

 

חנות של אנדר ארמור בשיקגו חנות של אנדר ארמור בשיקגו צילום: designretailonline

 

ההכנסות הבינלאומיות של החברה מהנעלה עלו ב־58%, נתון שפלאנק ייחס למותג הנעליים הגבוהות על שם קארי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x