$
בשולי החדשות

המיליארדרית השווייצרית מרגריטה לואי-דרייפוס בת ה-53 ילדה תאומות

לואי-דרייפוס היא אלמנתו של איש העסקים רוברט לואיס-דרייפוס ובעלת השליטה ב"לואי דרייפוס קומודטיס". היא מדורגת במקום ה-171 ברשימת הנשים העשירות בעולם עם הון של 7.1 מיליארד דולר

שירות כלכליסט 16:2021.03.16

המיליארדרית השווייצרית מרגריטה לואי-דרייפוס, בת ה-53, ילדה תאומות. לואי-דרייפוס היא בעלת השליטה ויו"ר חברת הסחר הגלובלית "לואי דרייפוס קומודטיס" (Louis Dreyfus Commodities).

 

"לאם ולבנות שלום", נאמר בהודעת החברה הבוקר (ב'). בינואר הודיעה החברה כי בכוונתה לצאת לחופשה קצרה לאחר הלידה.

 

לואי-דרייפוס היא אלמנתו של איש העסקים רוברט לואי-דרייפוס. היא קיבלה לידיה את השליטה בקבוצת המסחר לאחר שבעלה רוברט מת מלוקמיה ב-2009. היא מדורגת כאישה ה-171 בעושרה בעולם על פי דירוג פורבס. שוויה, על פי הדירוג, הוא 7.1 מיליארד דולר.

מרגריטה לואי-דרייפוס מרגריטה לואי-דרייפוס צילום: רויטרס

 

לואי-דרייפוס הגדילה בהדרגה את אחזקותיה בחברה בשנים האחרונות והודיעה שתמשיך לרכוש מניות ממחזיקי מניות מיעוט במשפחה. היא גם בעלת מועדון הכדורגל הצרפתי "אולימפיק דה מרסיי".

 

ללואי-דרייפוס שלושה ילדים נוספים מבעלה המנוח – אריק והתאומים קיריל ומוריס.  כיום היא בת זוגו של הבנקאי שהשווייצרי פיליפ הילדברנד (52), המשמש כסגן יו"ר קרן בלאקרוק האמריקאית. לואי-דרייפוס לא מסרה אם הילדברנד הוא אב התאומות.

 

ב-2012 סיפרה לואי-דרייפוס לבלומברג כי המטרה שלה היא להחזיק בחברה למען יורשיו של רוברט, כפי שהורה לה בעלה לפני מותו.

 

בעלה המנוח של לואי-דרייפוס היה קרוב משפחה של השחקנית האמריקאית ג'וליה לואי-דרייפוס ואביה ג'רארד לואי-דרייפוס שהיה בעבר מנכ"ל החברה המשפחתית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x