$
חברה וסביבה

הומר יופיע בשידור חי בפרק סיום העונה של משפחת סימפסון

טכנולוגיית הנפשה ממוחשבת תאפשר לדן קסטלנטה, המדובב את הומר מאז עלתה הסדרה לאוויר ב-1989, לגלם את הדמות בזמן אמת ואף לענות על שאלות של מצייצים בטוויטר

שירות כלכליסט 16:0517.02.16
הומר סימפסון ישדר בשידור חי היישר מספרינגפילד המצוירת. הומר יופיע בחי במשך שלוש דקות בפרק סיום העונה של סדרת האנימציה, "משפחת סימפסון" שישודר ב-15 במאי, וישוחח על חדשות היום ואולי אף יענה על שאלות שיועברו דרך המדיה החברתית.

 

השידור הזה יתאפשר הודות לטכנולוגיית הנפשה ממוחשבת מסוג "לכידת תנועה" (motion capture), שיכולה להקליט את התנועות של אדם או חפץ. בשיטה זו צלמו גם חלק מהסצנות ב'שר הטבעות' בהשתתפות גולום.

 

הומר סימפסון מתכונן לשידור החי בחודש מאי הומר סימפסון מתכונן לשידור החי בחודש מאי

 

לדברי מפיק הסדרה, אל ג'ין, הטכנולוגיה תאפשר לדן קסטלנטה, המדובב את הומר מאז עלתה הסדרה לאוויר ב-1989, לגלם את הדמות בזמן אמת. "דן יהיה בסטודיו וגם מה שהוא אומר ישודר בחי וגם התנועות שהוא יבצע ישולבו במה שהומר עושה על המסך", הסביר ג'ין בראיון ל-CNN.

 

ג'ין הוסיף כי הסצנה בשידור חי תיראה כמו שאר הפרק, רק שהומר ידבר על אירועים עדכניים. "הוא ידבר על משהו אקטואלי, נגיד 'אתם מאמינים שדונלד טראמפ ירה היום במישהו' או כל דבר אחר שבדיוק קורה". שאר הפרק, שהעבודה עליו נמשכת שמונה חודשים, יהיה פרק אנימציה רגיל.

 

המעריצים יוכלו לשלוח שאלות לדמות האהובה דרך הטוויטר, תוך שימוש בהאשטאג #HomerLive. ניתן להעביר את השאלות בין 1 ל-4 במאי.

 

ב-27 שנות קיומה, משפחת סימפסון ביצעה לא מעט ניסויים וחידושים, אך זו תהיה הפעם הראשונה שתתנסה בשידור חי. "חשבתי לעצמי, יש לנו את הטכנולוגיה, אז למה שלא נהיה הראשונים לעשות זאת", הסביר ג'ין. "זו בדיוק הסיבה מדוע אנחנו ממשיכים לעשות את התכנית, כדי שנוכל לעשות דברים כאלה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x