$
בשולי החדשות

גרסה חדשה למונופול: כספומט וכרטיסי אשראי במקום "כסף"

כדי לרכוש נכס, השחקנים סורקים את כרטיס האשראי ואת שטר הנכס, והסכום יורד מהחשבון שלהם. בצורה דומה, השחקנים משלמים "שכירות" ליריבים. בכך ניתן למנוע משחקנים להסתיר כספים ש"גנבו" מהבנק

שירות כלכליסט 19:4517.02.16
חברת הצעצועים הסברו, יצרנית משחקי מונופול, המשיקה גרסה חדשה שאמורה להילחם ברמאים. המהדורה, שנקראת Monopoly Ultimate Banking, מוותרת לגמרי על השימוש בכסף המזויף המאפיין את המשחק, לטובת כרטיסי אשראי ומכשיר כספומט קטן.

 

במונופול בחרו בשינוי על מנת לקדם את המשחק, שידוע בכך שאורך שעות ולפעמים גם ימים. אולם, בכך הם גם מונעים משחקנים לרמות ולהסתיר כספים שגנבו מהבנק. המהדורה החדשה גם מבטלת את הצורך בשחקן שישמש בתפקיד הבנקאי.

 

מיני הכספומט המצורף למשחק כולל סורק של  כרטיסי האשראי, שטרות הנכסים וכרטיסי ההפתעה. כדי לרכוש נכס, השחקנים סורקים את כרטיס האשראי ואת שטר הנכס, והמחיר יורד מהחשבון שלהם. בצורה דומה, השחקנים משלמים "שכירות" ליריבים אם הם נוחתים על משבצת שברשותם.  

המהדורה החדשה של המונופול עם הסורק וכרטיסי האשראי המהדורה החדשה של המונופול עם הסורק וכרטיסי האשראי

 

בחברת הצעצועים גם עדכנו את כרטיסי ה"מזל" כך שיכללו אירועים כמו קריסה של הבורסה ותנודות בשכירות ש"עלולות לשנות את המזל של השחקנים ברגע". המהדורה תוצע למכירה מהסתיו הבא ותעלה 24.99 דולר.

 

מהדורה חדשה נוספת שהושקה לאחרונה היא "אימפריה", שמאפשרת לשחקנים לרכוש מותגים כמו פורד, Xbox וליווי'ס. השחקנים רוכשים את המותגים לאורך הלוח ואוספים שכירות, כשהמנצח הוא השחקן הראשון שממלא מגדל של שלטי חוצות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x