$
בשולי החדשות

באיזה טעם תרצה את המועמד שלך? גלידה בן אנד ג'ריס השיקה טעם לכבוד ברני סנדרס

בן כהן, ממייסדי בן אנד ג'ריס, קרא לתומכיו של המועמד מטעם המפלגה הדמוקרטית לטעום מגלידה בטעם מנטה בציפוי שוקלד כדי ליהנות מ"מהפיכה פוליטית". ואיך כדאי לאכול את הגלידה?

שירות כלכליסט 14:0826.01.16
ברני סנדרס, המתמודד מול הילארי קלינטון על ראשות המפלגה הדמוקרטית לקראת הבחירות שיתקיימו השנה בארה"ב, זכה לתמיכה המתוקה ביותר עד כה, כשאחד ממייסדי מותג הגלידה בן אנד ג'ריס חשף טעם חדש המוקדש לו ונקרא "ברני'ס ירנינג (הערגה של ברני - Bernie's Yearning).

 

בן כהן, ממייסדי החברה, קרא לתומכיו של סנדרס לטעום מהגלידה בטעם מנטה בציפוי שוקלד כדי ליהנות מ"מהפיכה פוליטית". הטעם אמור לשקף את אי השוויון הכלכלי המהווה את הנושא המרכזי בקמפיין של סנדרס. "ציפוי השוקולד מייצג את ההטבות הכלכליות הרבות שהוענקו ל-1% מאז סיום המיתון. מתחתיו, נמצאים כל השאר", נכתב על תווית האריזה, שממליצה לצרכנים לערבב את השוקולד עם הגלידה. "אי אפשר לעצור טעם שזמנו הגיעו סוף כל סוף", צייץ כהן גם בטוויטר. ההאשטאג #BerniesYearning אף הפך לאחד המדוברים בטוויטר.

ברני סנדרס עם הגלידה ברני סנדרס עם הגלידה צילום: איי אף פי

 

כהן השיק את החסות מטעמו בלבד, תחת המיתוג "המיטב של בן", ולא מדובר על תמיכה רשמית מטעם בן אנד ג'ריס, שהיא כיום חטיבה ביוניליוור.

 

כהן ייצר 40 אריזות בלבד של הטעם החדש, ובכוונתו לתרום 25 מהן לעובדי הקמפיין של סנדרס. השאר יחולקו בהגרלה לנרשמים בכתובת www.berniesyearning.com עד ה-3 בפברואר.

 

בעוד שבוע תתקיים באיווה ההצבעה הראשונה בין סנדרס לקלינטון לבחירת המועמד שייצג את המפלגה הדמוקרטית במרוץ לבית הלבן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x