$
תעשייה ופיננסים

אופרה ווינפרי נכנסה לשותפות בשומרי משקל והמניה כמעט מכפילה את שוויה

אשת התקשורת המפורסמת תשלם 43 מיליון דולר על 10% ממניות חברת הדיאטות. ווינפרי: "שומרי משקל העניקו לי את הכלים כדי לבצע את השינוי המתמשך שאני ורבים אחרים שנאבקים במשקל השתוקקו לו"

שירות כלכליסט 18:4219.10.15

המנייה של חברת שומרי משקל הבינלאומית (Weight Watchers International) מזנקת בקרוב ל-90% היום (ב'), לאחר שחברת הדיאטות הודיעה כי אופרה ווינפרי רכשה אחזקה של 10%.

 

במסגרת השותפות החדשה, ווינפרי תרכוש מניות חדשות שרק הונפקו המייצגות 10% מכלל המניות הקיימות. כמו כן היא תקבל אופציות לרכישת 5% נוספים מהמניות הקיימות במחיר של 6.97 דולר למניה ותצטרף לדירקטוריון.

 

"שומרי משקל העניקו לי את הכלים כדי לבצע את השינוי המתמשך שאני ורבים אחרים שנאבקים במשקל השתוקקו לו", מסרה ווינפרי בהצהרה. "אני עד כדי כך מאמינה בתכנית שהחלטתי להשקיע בחברה ולהיות שותפה להתפתחות שלה".

 

ווינפרי אחרי הדיאטה. מאמינה במוצר והשוק מאמין בה ווינפרי אחרי הדיאטה. מאמינה במוצר והשוק מאמין בה צילום: איי פי

 

על פי התנאים, ווינפרי לא מורשת למכור את המניות בשנתיים הראשונות, ובשנה השלישית תוכל למכור על 15%, בשנה הרביעית 30%, בשנה החמישית 60% ולאחר חמש שנים תורשה למכור את כל המניות אם תרצה בכך.

 

המנייה זינקה בשלושת החודשים האחרונים ב-64%, אם כי היא עדיין נמוכה ב-73% לעומת הרמה בה הייתה בשנה שעברה. החברה דיווחה לאחרונה על הרחבת המותג שלה מעבר להתמקדות רק בדיאטות לטובת התמקדות כללית יותר על אורח חיים בריא ומאושר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x