$
בשולי החדשות

שלב התביעה: ייצוגית בגובה 578 מיליון דולר נגד אתר הבגידות אשלי מדיסון

אלמן קנדי הגיש לבית המשפט העליון באונטריו תביעה נגד האתר, לאחר שלטענתו פרטיו האישיים דלפו ללא הצדקה: "נרשמתי לאתר לאחר מותה של אשתי - מעולם לא בגדתי ולא נפגשתי עם אף חברה באתר"

שירות כלכליסט 17:5822.08.15

שתי פירמות עריכת דין קנדיות הגישו ביום חמישי תביעה ייצוגית נגד אתר הבגידות אשלי מדיסון, זאת לאחר דליפת המידע שהתרחשה מהאתר בשבוע שעבר ואשר בה נחשפו הפרטים האישיים של 39 מיליון חברים באתר. התביעה בגובה 578 מיליון דולר הוגשה לבית המשפט העליון של אונטריו נגד שתי החברות שמפעילות את האתר.

על פי הגרדיאן הבריטי, שני משרדי עורכי הדין שעומדים מאחורי התביעה, Charney Lawyers ו-Sutts, Strosberg, הגישו אותה בשמם של "כל הקנדים שנרשמו לאתר אשלי מדיסון ושהפרטים האישיים שלהם נחשפו לציבור". החברות הנתבעות הן  Avid Dating Life ו-Avid Life Media, שתי חברות מטורונטו שמנהלות את אשלי מדיסון. יש לציין, כי התביעה שהוגשה טרם הוכרה כייצוגית על ידי בית המשפט.

 

 

מתוך הפרסומת של אתר אשלי מדיסון מתוך הפרסומת של אתר אשלי מדיסון

 

אתר אשלי מדיסון לא מיהר להגיב לטענות נגדו על דליפת המידע. על פי האתר, המידע האישי שדלף לא יכול להוכיח שהלקוחות שמאחוריו נהגו בחוסר נאמנות. התובע הייצוגי הוא אליוט שור, אלמן מאוטווה, שור טען כי הצטרף לאתר זמן קצר לאחר מותה של אשתו שלקתה בסרטן השד. הוא טען כי חיפש "שותפה לחיים", אך כי "מעולם לא בגד" ואף לא נפגש עם חברה כלשהי של האתר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x