$
חברה וסביבה

בום וטראח: הסרטון המוזר ביותר שתראו אי פעם נגד הגרעין האיראני

משפחה אמריקאית הזויה יושבת לאכול ארוחת ערב - כשלפתע פיצוץ אטומי מחריד את האוויר. כך נראה סרטון פרסומת דל תקציב נגד הגרעין האיראני, שהפיקה עמותה בראשות שגריר ארה"ב לאו"ם לשעבר

שירות כלכליסט 13:0708.08.15

העמותה האמריקאית לביטחון ולחירות, גוף שהוקם על ידי שגריר ארה"ב לאו"ם לשעבר ג'ון בורטון שידוע בעמדותיו הניציות, הפיקה פרסומת אנטי-איראנית, שנראית משונה כמעט בכל קנה מידה. על פי התוצאה, נראה שלעמותה לא היה די כסף לממן שחקנים איכותיים או אפקטיים קוליים ברמה ראויה כדי לשקף פיצוצים אטומיים. אפילו חלק מנאומו של הסנטור ראנד פול שנמצא בסרט הפרסומת מופיע באיכות ירודה.

  

כתב אתר DeadSpine טום ליי שלעג לפרסומת תהה מדוע מחזיק האב את בנו שנראה בן 9, אף שהבן נראה גבוה מדי מכדי לשבת על הברכיים שלו.

 

ליי גיחך גם על העובדה שבסרטון הפרסומת 8 שניות לאחר שהאב נכנס הביתה הוא מתיישב לאכול ארוחת ערב עם משפחתו, והדבר היחיד שפחות או יותר יוצא מפיו הוא: "איך היה היום שלכם?". מיד לאחר מכן, נשמע קול הפיצוץ האטומי שמחריד את המשפחה - ואז מועבר המסר נגד הפצצה האיראנית. האם לא ניתן היה להעביר את המסר בצורה קצת פחות בוטה ויותר מקצועית?

 

חתימת ההסכם עם איראן. שר החוץ האיראני מוחמד זריף מימין עם שרת החוץ של האיחוד האירופי פדריקה מוגריני חתימת ההסכם עם איראן. שר החוץ האיראני מוחמד זריף מימין עם שרת החוץ של האיחוד האירופי פדריקה מוגריני צילום: איי פי

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x