$
בשולי החדשות

HP אוסרת לבוא עם טי-שירט לעבודה

עמק הסיליקון גועש: קוד הלבוש המקובל על עובדי ההיי-טק - ג'ינס וטי שירט - נאסר בחברת HP. על העובדים גם נאסר לחבוש כובע, לנעול סנדלים או ללבוש סווטשירט עם קפושון. על נשים נאסרו חצאיות קצרות, שמלות עם מחשוף עמוק ועקבים גבוהים מדי

שירות כלכליסט 11:4426.07.15

עובדי עמק הסיליקון בארה"ב מתגאים לרוב בהיעדר קוד לבוש בחברות ההיי-טק באזור, שמאפשר להם להגיע לעבודה בטי-שירט וקפוצ'ון. אבל ב-HP עושים לזה סוף.

 

בשבוע שעבר קיבלו עובדי החברה, בחטיבות השירותים לארגונים, כולל אנשי מכירות ועובדים במו"פ, מזכר פנימי שבו דרשו שישמרו על קוד לבוש נאות, זאת בטענה שלקוחות המבקרים במשרדים לא ירצו לעשות עסקים עם מתכנתים הלבושים בצורה מרושלת.

 

באתר the Registe, מדווחים כי ההמלצה לגברים היא לא להגיע למשרד בטי-שירט בלי צווארון, בג'ינס דהוי או קרוע, בכובע, כולל כובע בייסבול, בבגדי ספורט ובסנדלים או נעל פתוחה אחרת.

 

ההמלצה לנשים היא לא ללבוש חצאיות קצרות, ג'ינס דהוי או קרוע, שמלות עם מחשוף עמוק, עקבים גבוהים מדי ויותר מדי תכשיטים. המזכר נשלח בעוד עובדים רבים החלו להגיע לעבודה במכנסיים קצרים בשל חום הקיץ.

 

HP. אסור לבוא עם קפוצון HP. אסור לבוא עם קפוצון צילום: hackEDU

 

העובדים לא היו מרוצים מההנחיות החדשות, ופנו לטוויטר כדי להביע את המחאה שלהם. "אני מבין את הסיבה לקוד הלבוש של HP, הרי הלקוחות הם בדרך כלל אידיוטים חסרי הבנה ששופטים אנשים לפי אופן הלבוש שלהם", הגיב אחד העובדים.

 

מארק צוקרברג. ככה הוא לא היה מתקבל לעבודה ב-HP מארק צוקרברג. ככה הוא לא היה מתקבל לעבודה ב-HP צילום: פייסבוק

 

דובר של החברה מסר כי אין ל-HP קוד לבוש כללי, ולא הגיב על המזכר.

 

חטיבת השירותים לארגונים מעסיקה מעל 100 אלף עובדים ברחבי העולם, כולל בבריטניה, אוסטרליה, הודו וגרמניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x