$
בשולי החדשות

מציאה ב-airbnb: לינה ב-85 דולר ללילה - בתא המטען של מכונית

סטיב סאסמן מפיניקס משכיר את מכונית הטסלה שלו ללילה. הוא כתב במודעה: "אבקש שתתעוררו עד שמונה בבוקר כדי שאוכל ללכת לעבודה"

שירות כלכליסט 13:5926.01.15
מחפשים לינה זולה בארה"ב? הצעה חדשה שהתפרסמה באתר השכרת הדירות Airbnb , מציעה להעביר לילה אחד במכונית מסוג מודל S של טסלה. סטיב סאסמן מפיניקס באריזונה הוא הבעלים של המכונית החשמלית שעלתה 118 אלף דולר. הוא מציע את הלינה עבור 85 דולר ללילה. סאסמן צייד את תא המטען של המכונית במיטה זוגית, סדינים ונרות בשלט רחוק עבור האווירה.

"ישנתי שם כבר שלוש פעמים, אז מדוע שלא אאפשר לאחרים לעשות זאת?" אמר בראיון ל-CBS. עם זאת, במודעה מדגיש סאסמן שהמקום אינו מתאים לאנשים גבוהים. "צר לי, אבל אין כניסה לשחקני כדורסל", הוא מציין. "על אף אהבתי לכדורסל, הטסלה פשוט קטנה מדי לאנשים מעל 2 מטרים, אז בבקשה תפסיקו להציע".

 

המיטה בטסלה. "אין כניסה לשחקני כדורסל" המיטה בטסלה. "אין כניסה לשחקני כדורסל"

 

סאסמן הוסיף ופירט פינוקים נוספים ש"מלון" טסלה מציע: "מכיוון שהמכונית לא משתמשת בדלק, המיזוג יכול לפעול כל הלילה בלי בעיות בטיחות". כמו כן, סאסמן אומר כי אפשר לפתח את האווירה הרצויה בזכות בחירה של שירים מהאינטרנט במסך בגודל 17 אינץ'.

 

סאסמן הוא גם נהג במשרה חלקית באובר, כך שעבור תשלום נוסף הוא מציע להסיע את האורח ברחבי העיר. "הטסלה היא המכונית שלי ולכן אבקש שתתעוררו עד שמונה בבוקר כדי שאוכל ללכת לעבודה", כותב סאסמן עוד במודעה. "אולם, זה מאד גמיש ונוכל להחליט על זמן השכמה לילה קודם לכן. אתם חופשיים לבלות בדירה שלי ואפילו להמשיך לישון על הספה הנוחה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x