$
בשולי החדשות

עזבה את וול סטריט לטובת פורנו: "יש לי מוניטין של בחורה אינטלקטואלית"

פייג' ג'נינגס, מתמחה בוול סטריט פרשה מעבודתה, לאחר שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה תמונות עירום שצילמה בשירותי המשרד תחת השם "ורוניקה ויין"

שירות כלכליסט 12:1518.01.15

מתמחה בוול סטריט פרשה החודש מהעבודה שלה כדי לקדם את הקריירה שלה בתעשיית הסרטים למבוגרים. המתמחה, פייג' ג'נינגס, עזבה את משרת ההתמחות שלה בחברת ניהול הנכסים לזארד בניו יורק, שם עבדה החל מיוני האחרון. ג'נינגס ציינה כי "עזבתי עכשיו עבודה בוול סטריט לטובת קריירת פורנו כי לא יכולתי להפסיק לאונן בעבודה", היא פרסמה בעמוד השער של חשבון הטוויטר שלה, שכולל גם את התמונות החושפניות שלה.

 

עוד קודם לכן היא פרסמה בחשבון הטוויטר שלה תמונות עירום שצילמה בשירותים במשרדי לזארד. בראיון לאתר BroBible טענה ג'נינגס כי לא חשבה שהעובדים בחברה ימצאו את התמונות, שכן פרסמה אותן תחת שם הבמה שלה "ורוניקה ויין".

 

"כבר הודעתי על ההתפטרות שלי ונשארתי לעבוד עוד שבועיים לסגור קצוות. אבל אז הבוס של הבוס שלי זימן אותי לפגישת עם מנהלת כוח האדם. היה לי מוניטין של בחורה אינטלקטואלית, והמנהל הזה ידע את זה. אבל הוא לא יהיה יכול לתת לי להמשיך לבוא לעבודה כשכל המשרד ראה תמונות שלי חצי עירומה", סיפרה.

 

פייג' ג'נינגס. "היה לי מוניטין כבחורה אינטלקטואלית" פייג' ג'נינגס. "היה לי מוניטין כבחורה אינטלקטואלית" צילום: twitter.com/TheVeronicaVain

 

ג'נינגס הוסיפה כי היא מקווה לערוך את הופעת הבכורה שלה בתעשיית הסרטים למבוגרים בתוכנית ריאליטי הפורנו "סקס פקטור". היא זומנה לאודישן נוסף ואחרון, ולדבריה כבר ערכה פגישות עם כמה סוכנים בתעשייה. עוד ציינה כי ייתכן ובעתיד תקים "קרן הון סיכון לתעשיית הבידור למבוגרים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x