בשולי החדשות

ויקטוריה'ס סיקרט מציגה: חזיות פנטזיה ב-2 מיליון דולר

החזיות הן ב"מחיר מציאה" לעומת 10 מיליון דולר לחזייה בשנה שעברה. הן עוצבו על ידי חברת התכשיטים Mouawad , ומקושטות ביותר מ-16 אלף אבנים יקרות

שירות כלכליסט 16:2104.11.14
ענקית ההלבשה התחתונה ויקטוריה'ס סיקרט חשפה אתמול (ב') שתי חזיות ב-2 מיליון דולר, שיככבו בתצוגת האופנה המסורתית של החברה לרגל חג המולד, שתתקיים השנה ב-9 בדצמבר.

 

 

הדוגמניות אדריאנה לימה ואלסנדרה אמברוסיו חשפה את החזיות בתכנית הבוקר גוד מורנינג אמריקה ברשת ABC. זו תהיה הפעם הראשונה ששתי דוגמניות יציגו בתצוגת האופנה את החזיות היקרות והאביזרים הנלווים. "השנה אני ממש מתרגשת כי זו תהיה הפעם הראשונה שנציג שתי חזיות יקרות", סיפרה לימה. "כבוד הוא לי להציג אותן ביחד עם אלסנדרה, אנחנו נופיע יחד בתצוגה ונלך יחד במסלול. אני מצפה לזה בכיליון עיניים".

 

אדריאנה לימה ואלסנדרה אמברוסיו עם חזיות הפנטזיה אדריאנה לימה ואלסנדרה אמברוסיו עם חזיות הפנטזיה צילום: Victoria Secret

 

החזיות, שנקראות "חזיות הפנטזיה" (Fantasy Bras), עוצבו על ידי חברת התכשיטים Mouawad , ומקושטות ביותר מ-16 אלף אבנים יקרות, כולל אבני אודם, יהלומים ואבני ספיר. הדוגמניות ילבשו גם אביזרים נוספים לזרועות, לצוואר ולרגליים שיכללו אבני חן ו-18 קראט זהב. הרכבת החזיות ארכה למעלה מ-1,380 שעות.

 

החזיות השנה אמנם יקרות, אך הן דווקא במחיר מציאה לעומת חזיית הפנטזיה שהוצגה בשנה שעברה, ועלתה 10 מיליון דולר.

 

"זו בהחלט תצוגת האופנה הנצפית ביותר בעולם", הוסיפה אמברוסיו. "יש את כל ההופעות המדהימות על המסלול, ואנחנו מתעמלות ועובדות קשה לפני התצוגה, אז אין סיבה שלא נהנה עם החזיות היקרות האלה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x