$
בשולי החדשות

יצרנית סיגריות בארה"ב אוסרת על עובדיה לעשן במשרדים

דובר ריינולדס אמריקן, יצרנית הסיגריות השנייה בגודלה בארה"ב: "אנחנו מתאימים את מדיניות הטבק שלנו למציאות החברתית של היום". עם זאת בחברה כן ירשו לעשן סיגריות אלקטרוניות

שירות כלכליסט 11:1226.10.14
ריינולדס אמריקן, יצרנית הסיגריות השנייה בגודלה בארה"ב, אוסרת על עישון במשרדים ובבניינים שלה. החברה, שמייצרת את סיגריות קאמל, הודיעה בשבוע שעבר לעובדים שהחל מהשנה הבאה, ייאסר העישון של סיגריות, סיגרים ומקטרות בשולחנות העבודה, במשרדים, בחדרי הישיבות, במסדרונות ובמעליות. העישון כבר אסור במפעלי הייצור, חדרי האוכל וחדרי הכושר.

 

מגבילים את אזורי העישון מגבילים את אזורי העישון צילום: בלומברג

 

המדיניות החדשה תיכנס לתוקף ברגע שבחברה יקצו בתוך המבנים אזורי עישון מיועדים עבור אותם עובדים שממשיכים לעשן. "אנחנו מאמינים שזה המהלך הנכון לעשות, והזמן הנכון לעשות זאת, מכיוון שעדכון מדיניות צריכת הטבק שלנו ישרת בצורה טובה יותר את העובדים הלא מעשנים והמעשנים", מסר דובר החברה, דיוויד הווארד. "אנחנו פשוט מתאימים את מדיניות הטבק שלנו בצורה טובה יותר למציאות החברתית של היום". עם זאת, בחברה כן ירשו לעשן סיגריות אלקטרוניות.

 

מקרב 5,200 העובדים בריינולדס, כ-18% מעשנים, בדומה לאחוז המעשנים בקרב האוכלוסייה האמריקאית כולה .

 

אלטריה גרופ, הבעלים של פיליפ מוריס, יצרנית הסיגריות הגדולה ביותר בארה"ב, אינה מרשה לעשן במפעלי היצור ובמקומות כמו מעליות ומסדרונות. אולם דובר החברה מסר כי עובדים שיושבים במשרדים פרטיים יכולים לעשן בהם, אך מעבר לכך בחברה הקצו אזורי עישון בתוך בנייני המשרדים, אזורי הכנסים וחדרי האוכל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x