$
בשולי החדשות

רשת אן סאמרס: מתנצלים ששם הקולקציה החדשה הוא כשם ארגון דאע"ש

הרשת הבריטית אומרת כי קולקציית הביגוד התחתון Isis, היא על שם אלת הפריון המצרית איזיס. היא לא מתכוונת להוריד אותה מהמדפים

שירות כלכליסט 14:4324.08.14

רשת הקמעונות הבריטית אן סאמרס, נאלצה להתנצל אתמול לאחר שהשיקה קולקציית הלבשה תחתונה חדשה בשם Isis, כשם ארגון הטרור המוסלמי דאע"ש (השם באנגלית הוא Islamic State of Iraq and Syria).

 

שם הקולקציה אמנם זהה לשמו של ארגון הטרור המוסלמי דאע"ש הפועל בסוריה ובעיראק, אך ברשת הדגישו כי למרות השם הזהה, אין פירוש הדבר שהם תומכים בארגון הקיצוני, והם אינם מתכוונים להוריד את הקולקציה מהמדפים.

 

קולקציית Isis של אן סאמרס כוללת חזיות תחרה בשחור ובלבן, תחתוני חוטיני וביריות. היא מוצעת למכירה באתר החברה באינטרנט ובחנויות ברחבי בריטניה.

 

קולקציית Isis של אן סאמרס קולקציית Isis של אן סאמרס

 

אנשי דאע"ש - Isis אנשי דאע"ש - Isis

 

הרשת, שמציעה למכירה גם צעצועי מין ושמלות, הסבירה כי הקולקציה קרויה על שם אלת הפריון המצרית – איזיס, ואין לה כל קשר לארגון הג'יהאד.

 

דוברת מטעם אן סאמרס מסרה כי שמות הקולקציות נבחרים חודשים לפני ההשקה עצמה. "אנחנו מודעים לתזמון האומלל של השקת קו המוצרים הזה בחלונות הראווה של החנויות שלנו. אולם איננו תומכים בשום דרך בפעולות של טרור או אלימות", הדגישה. "אנחנו מתנצלים על כל פגיעה שאולי נגרמה". עם זאת, הדוברת הוסיפה כי אין תכניות להוריד את הקולקציה מהמדפים ומהתצוגות בחנויות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x