$
תעשייה ופיננסים

אתר האופנה אסוס הפסיק לפעול - עקב שריפה

השריפה פרצה במרכז ההפצה המרכזי של האתר בבריטניה - וגרמה לנזק כבד; איש לא נפגע, המשטרה פתחה בחקירה

יעל סובינסקי 16:2221.06.14
אתר האופנה הבריטי asos הפסיק את פעולתו בעקבות שריפה במחסני החברה. גולשים שביקשו היום להזמין בגדים ופריטי אופנה דרך אתר החברה נתקלו בהודעה כי האתר הפסיק לפעול באופן זמני בעקבות שריפה שפרצה במרכז ההפצה המרכזי בבריטניה, הכולל למעלה מ-10 מיליון קופסאות באמצעותן נשלחים הבגדים ללקוחות ברחבי העולם. אתמול (שישי) בשעות הלילה פרצה האש בקומה השנייה של המחסן השוכן בעיר ברנסלי שבדרום יורקשייר. הלהבות התפשטו לקומות נוספות של המבנה, ששטחו למעלה מ-60 אלף מ"ר, וגרמו לנזק כבד.

 

אסוס אסוס
אתר האופנה שהוקם בשנת 2000 פונה בעיקר לחובבי וחובבות אופנה בשנות ה-20 וה-30 לחייהם ומציע מגוון פריטים של המותג asos ושל מותגי אופנה אחרים. טווח המחירים ושפע האפשרויות האופנתיות שניתן למצוא באתר הפכו אותו לחביב במיוחד על הקהל: למעלה מ-8 מיליון לקוחות ברחבי העולם, כולל קהל ישראלי אוהד במיוחד, שמצליח למצוא באתר פריטים במחירים שלעתים נמוכים יותר בהשוואה לרשתות האופנה המקומיות.

 

בדף הפייסבוק של asos נכתב כי איש לא נפגע בשריפה, אך החברה נאלצת לעצור את ההזמנות עד שיתברר היקף הנזק. כוחות הכיבוי הצליחו להשתלט על האש, והם נשארו במקום עד לשעה זו על מנת למנוע התלקחויות נוספות. המשטרה המקומית פתחה בחקירה.  
בטל שלח
    לכל התגובות
    x