$
עולם

המתמחה עבד שלושה ימים ברציפות - ומת

מוריץ ארדהארט נדרש לעבוד שעות ארוכות ולא אנושיות בבנק ההשקעות מריל לינץ'. זמן קצר לפני שסיים את התמחותו התגלתה גופתו בביתו בלונדון לאחר שסבל, ככל הנראה, משבץ או התקף לב

סוכנויות הידיעות 12:4021.08.13

סטודנט צעיר נמצא ללא רוח חיים בדירתו בלונדון בעת שעשה את התמחותו בבנק ההשקעות המוביל מריל לינץ', כך מדווח אתר דיילי מייל.

 

בעקבות הפרשיה הושמעו טענו שהמתמחה, מוריץ ארדהארט, נדרש לעבוד שעות ארוכות ולא אנושיות. גופתו התגלתה ביום שלישי רק זמן קצר לפני שעמד לסיים התמחות בת שבוע במחלקת ההשקעות של מריל לינץ'.

 

המתמחה בן ה-21 הוא אזרח גרמניה אך לומד באוניברסיטת מישיגן. הוא הצטרף למריל לינץ' להתמחות בקיץ בתקווה לעשות קריירה בבנק.

 

 

מוריץ הרהרט, מתמחה במריל לינץ'. עבד 3 ימים ברציפות ונמצא ללא רוח חיים בביתו מוריץ הרהרט, מתמחה במריל לינץ'. עבד 3 ימים ברציפות ונמצא ללא רוח חיים בביתו

 

שכרם של מתמחים במריל לינץ' הוא 45 אלף ליש"ט לשנה.

 

לפי הדיווחים אתמול, הסברה היא שארדהארט סבל משבץ או מהתקף אך בפורומים של מתמחים באינטרנט, הועלו סברות שהוא עבד לילות כימים בזמן התמחותו בבנק.

 

ידוע כי בנקים רבים מעודדים את המתמחים לעבוד עד השעות הקטנות וכבר בעבר נודע כי מתמחים שביקשו להרשים את מעסיקיהם נהגו לעבוד סביב השעון עם מעט מאד שעות שינה.

 

באחד מהפוסטים בפורומים לאחר מותו של ארדהארט נאמר: "הוא היה אחד מהמתמחים הטובים ביותר בבנק ההשקעות מריל לינץ' – עבד שלושה לילות רצופים. כשלא הופיע לעבודה חבריו הלכו לחפש אותו בביתו".

 

על פי פרסום אחר, שותפו לדירה של ארדהארט מצא את גופתו במקלחת לאחר שלושה ימים שבהם עבד עד שש בבוקר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x