$
בשולי החדשות

למכירה: המכונית-צוללת של ג'יימס בונד

מכונית הלוטוס אספריט של 007 שכיכבה בסרט מ-1977 "המרגלת שאהבה אותי" תוצע למכירה ב-8-9 בספטמבר בבית המכירות פומביות בלונדון. ומה לגבי למחיר ההתחלתי?

סוכנויות הידיעות 19:1330.06.13
המכונית בתוך המים המכונית בתוך המים

 

מכונית הלוטוס אספריט של ג'יימס בונד היא אולי לא יפה כמו האסטון מרטין האייקונית שבה הוא נוהג בדרך כלל, אך היא בהחלט המכונית הייחודית ביותר של 007, שכן היא משמשת גם כצוללת. וכעת היא עומדת למכירה.

 

אתר ביזנס אינסיידר מדווח שבית המכירות הפומביות RM Auctions יעמיד את המכונית אספריט סיריס 1, שכיכבה בסרט מ-1977 "המרגלת שאהבה אותי" למכירה בלונדון בין התאריכים 8-9 בספטמבר. מדובר ברכב שמסוגל לצלול מתחת למים.

 

הלוטוס יוצאת מתוך המים הלוטוס יוצאת מתוך המים

 

הלוטוס מעולם לא הוצעה למכירה, ובילתה את מרבית חייה נשכחת ביחידת אחסון בלונג איילנד. ב-1989 רכשו בני זוג את יחידת האחסון מבלי לדעת מה יש בתוכה, רק כדי לגלות את אחת המכוניות השוות ביותר בהיסטוריה של הקולנוע.

 

בית המכירות עדיין לא פרסם הערכת מחיר למכונית, אך המכונית האחרונה שכיכבה בסרטי ג'יימס בונד והועמדה למכירה, ה-DB5 שבה נהג שון קונרי בגולדפינגר ובכדור הרעם, נמכרה ב-2010 עבור 4.4 מיליון דולר.

 

מכונית הצוללת זכתה לכינוי "נלי הרטובה" (Wet Nellie) במהלך הצילומים, היא נבנתה משלד של לוטוס אספריט, בעלות של 100 אלף דולר (500 אלף דולר במונחים של היום).

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x