$
בשולי החדשות

אין גבול: עובדים קעקעו על גופם את לוגו החברה - תמורת העלאה בשכר

צפו: סוכנות הנדל"ן הניו יורקית ראפיד ריאלטי הציעה ל-800 עובדיה תוספת של 15% לשכר תמורת קעקוע הלוגו של החברה. כמה הסכימו?

סוכנויות הידיעות 22:1909.05.13

סוכנות הנדל"ן הניו יורקית ראפיד ריאלטי (Rapid Realty) הציעה ל-800 עובדיה העלאה של 15% בשכר, אם יקעקעו על גופם את לוגו החברה. רשת CBS מדווחת כי כ-40 עובדים נענו עד כה להצעה.

 

החברה אפשרה לעובדים להחליט בעצמם היכן לקעקע את הלוגו ובאיזה גודל. ברוק קורופנטיק, לדוגמה, הודתה כי בחרה לקעקע את הסמל מאחורי האוזניים שלה.

 

עובדים של ראפיד ריאלטי שקעקעו את לוגו החברה עובדים של ראפיד ריאלטי שקעקעו את לוגו החברה

 

העובדים שהסכימו לעשות קעקוע אומרים כי ההעלאה המשמעותית בשכר מעניקה להם מספיק מוטיבציה למהלך. סוכן הנדל"ן אדם אלטמן מברוקלין אמר כי "הקעקוע יזכיר לי להמשיך ולעבוד קשה".

 

 

הבעלים של סוכנות הנדל"ן, אנתוני לולי, סיפר ל-CBS כי הרעיון עלה במוחו לאחר שראה עובד עם הקעקוע: "הוא התקשר אליי וסיפר לי שהוא מתכוון לקעקע על גופו את הלוגו. הגעתי לחנות והתלהבתי - ומיד שאלתי אותו כיצד אוכל לשלם לו על כך". לדבריו, "העובדים שכבר עשו את הקעקוע זוכים לכבוד רב מצד שאר הסוכנים, בשל רמת המחויבות הגבוהה שהפגינו".

 

קעקוע של לוגו ראפיד ריאלטי קעקוע של לוגו ראפיד ריאלטי

 

 

בנוסף להעלאה בשכר, לולי מממן גם את עלות הקעקוע, שעומדת על כ-300 דולר. עם זאת, הוא עצמו עדיין לא קעקע את הלוגו, אף שלדבריו בכוונתו לעשות זאת. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x