$
חברה וסביבה

סקר: פייסבוק - מקום העבודה הטוב ביותר ב-2012

גוגל, אפל ולינקדאין הן רק חלק מחברות הטכנולוגיה שכבשו את הרשימה ומאכלסות 20 מתוך 50 מקומות העבודה הטובים ביותר. ומי חוותה צניחה בדירוג?

סוכנויות הידיעות 11:0412.12.12
בזכות הסיפוק שחשים עובדי פייסבוק, בין אם בשל היכולת להשפיע על חייהם של מיליארדי אנשים או פשוט בגלל מתחם העבודה המפואר, המציע אוכל בחינם, החברה נבחרה למקום העבודה הטוב ביותר ב-2012. מדובר ברשימה שנתית שעורך אתר גלאסדור (Glassdoor), המדרג את 50 מקומות העבודה הטובים ביותר בארצות הברית. הדירוג מבוסס על סקר שנערך בקרב העובדים ובוחן את דעותיהם לגבי שורה של קריטריונים, ביניהם הזדמנויות קידום, שכר והטבות, איזון בין העבודה והחיים הפרטיים, ההנהלה הבכירה ותרבות וערכים בחברה.

 

מארק צוקרברג מארק צוקרברג צילום: בלומברג

 

"ההנהגה של החברה מאמינה באמת ובתמים במשימה של פייסבוק להפוך את העולם למקום פתוח ומחובר יותר", מסר בתגובה מנהל מוצר בפייסבוק. "הצוותים הם קטנים וזוכים לאוטונומיה רבה, ומדהים לראות את ההשפעה שיש לכל אינדיבידואל".

 

חברות טכנולוגיה כבשו את הרשימה ומאכלסות 20 מקומות מתוך ה-50. גוגל, לדוגמה דורגה במקום השישי, לינקדאין במקום ה-14 ואפל במקום ה-34.

 

עם זאת, על אף שגוגל ואפל נכנסו לדירוג כבר חמש שנים ברציפות, שתיהן חוו ירידה בדירוג בהשוואה לשנה שעברה. גוגל נפלה במקום אחד מהחמישי לשישי, בעוד שאפל צנחה למקום ה-34 מהמקום העשירי בשנה שעברה.

 

סטארבקס סוגרת את הרשימה במקום ה-50, מעט לפניה, במקום ה-43 ממוקמת איקאה.

 

"פרס העובדים הוא אחד התארים המכובדים ביותר שבהם חברה יכולה לזכות, ומהווה שיקוף אותנטי של סיפוק העובדים", סיכם מנכ"ל גלאסדור רוברט הוהמן.

 

דירוג 10 מקומות העבודה הטובים ביותר

דירוג 10 מקומות העבודה הטובים ביותר
1
פייסבוק
2
מקינזי
3
ריברבנד
4
באיין אנד קומפני
5
MD אנדרסון
6
גוגל
7
אדלמן
8
נשיונל אינסטרומנטס
9
IN-N-OUT
10
BCG

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x