• תפריט
חברה וסביבה

"סנדי" הפילה את אתרי האינטרנט האפינגטון פוסט ומארקטווטש

בעקבות הצפת השרתים של דאטאגרם בניו יורק וקונטיקט נפלו מספר אתרי אינטרנט, ביניהם גם Gawker; מיליוני אנשים בניו יורק בלי חשמל

מעין מנלה 15:2530.10.12
סופת ההוריקן סנדי, אחת מהסופות החזקות והגדולות ביותר שפגעו במזרח ארה"ב, הציפה את השרתים של דאטאגרם בעיר ניו יורק, מה שגרם להפלתם של מספר אתרי אינטרנט כולל ההאפינגטון פוסט ו-Gawker.

"בעקבות הפסקות חשמל שנגרמות על ידי סופת הענק סנדי, אנחנו חווים קשיים טכניים באתר שלנו", נכתב בהודעה באתר החדשות האפינגטון פוסט. "אנחנו פועלים כדי להחזיר את האתר לפעילות רגילה", נכתב.

 

ההודעה באתר ההאפינגטון פוסט ההודעה באתר ההאפינגטון פוסט

 

גם באתר מארקטווטש מופיעה החל משעות הבוקר המוקדמות הודעה כי הם חווים קשיים טכניים וכי האתר יחזור לפעילות רגילה בהקדם.

 סופת ההוריקן סנדי בניו יורק סופת ההוריקן סנדי בניו יורק צילום: איי אף פי

 

באתר של דאטאגרם נכתב: "אנחנו ממשיכים להילחם בהצפות והפסקות חשמל בעיר ניו יורק וקונטיקט". הגנראטורים לא מצליחים להזרים דלק עקב ההצפה במרתפים", הודיעה דטאטגרם.

 

אתר מארקטווטש אתר מארקטווטש

 

בניו יורק כ-1.8 מיליון אנשים נמצאים בלי חשמל כעת בעקבות הסופה. המסחר בוול סטריט לא מתקיים היום, זה היום השני ברציפות עקב הסופה.

 

ביום ראשון בשעה 6:30 שעון ארה"ב, בעת שהסופה הלמה בחוף המזרחי של ארה"ב, מפעילת הבורסה של ניו יורק NYSE יורונקסט התלבטה אם לסגור את המסחר בוול סטריט. החברה החליטה שלא לסכן את העובדים ולסגור את המסחר עקב מזג האוויר, לראשונה מאז הוריקן גלוריה ב-1985.

 

גם מפעילות סלולר כמו ורייזון נפלו בניו יורק.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x