בשולי החדשות

עובדים בהייטק ונשארים במשרד עד הלילה? קחו דוגמה משריל סנדברג

סמנכ"לית התפעול של פייסבוק נהגה בעבר לשלוח מיילים לחבריה לעבודה השכם בבוקר ומאוחר בלילה - כדי להראות להם שהיא עובדת קשה. והיום?

סוכנויות הידיעות 17:5508.04.12

עובדים בהייטק ומרגישים אשמים בכל פעם שאתם יוצאים מהעבודה לפני שקיעת החמה? זה לא חייב להיות כך.

 

סמנכ"לית התפעול של פייסבוק שריל סנדברג אמרה בראיון לאתר Makers.com, שמוקדש לנשות קריירה מצליחות באמריקה, שהיא פתוחה ושלמה עם ההחלטה לצאת מהעבודה בשעה סבירה כדי

לבלות זמן עם המשפחה שלה, אף שהיא מודה שבעבר דאגה ממה שאחרים חושבים על השעה שבה עזבה את המשרד.

 

"אני יוצאת מהמשרד כל יום בשעה 17.30, ואני בבית כדי לאכול ארוחת ערב עם הילדים שלי בשעה שש", היא סיפרה לאתר, ומודה שרק בשנים האחרונות פיתחה את האומץ להודות בכך בפומבי. לדבריה, בעבר היה לה חשוב להראות לחבריה לעבודה שהיא עובדת קשה בדיוק כמוהם, ולכן הייתה מתעוררת עם הנץ החמה ומוודאת שיראו ששלחה מיילים כבר בחמש וחצי לפנות בוקר, או בשעות הקטנות של הלילה.

 

"אני מרגישה יותר בטוחה במקום שלי היום, כך שאני יכולה להגיד – כן, אני יוצאת מהעבודה בחמש וחצי אחר הצהריים", היא מספרת. "אני מקווה שזה יגרום לנשים אחרות ולגברים להרגיש בנוח מכך שהם מבלים עם הילדים שלהם".

 

סנדברג הצטרפה לפייסבוק ב-2008, לפני כן עבדה בגוגל, ככלכלנית בבנק העולמי וכראש הסגל במשרד האוצר האמריקאי.

 

על אף שעת היציאה המוקדמת, סנדברג עסוקה למדי בימים אלה, שכן היא מסייעת לנווט את פייסבוק לקראת הנפקת מניות, שצפויה להתקיים בחודשיים הקרובים ולהעניק לחברה הצעירה שווי של 100 מיליארד דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x