$
תעשייה ופיננסים

תשובה מוכר את הדירה האחרונה בפלאזה בניו יורק ב-25.4 מיליון דולר

אחרי שלושה נסיונות מכירה כושלים, הצליחה חברת אלעד למכור את הדירה האחרונה שברשותה בבניין, פנטהאוז בן שלוש קומות, לכריסטיאן קנדי, יזם הנדל"ן הבריטי שבנה את מגדל וואן הייד פארק בלונדון

סוכנויות הידיעות 16:0707.03.12

הדירה האחרונה של חברת אלעד של יצחק תשובה במלון פלאזה בניו יורק, פנטהאוס של שלוש קומות שכמעט ונמכר שלוש פעמים, נמכר סוף סוף תמורת 25.4 מיליון דולר - כך לפי דיווח של ה"וול סטריט ג'ורנל".

 

את הדירה, ששטחה 585 מ"ר והועמדה לשוק על ידי חברת התיווך סטריבלינג אנד אסושייטס,

רכש יזם הנדל"ן הבריטי כריסטיאן קנדי, המפורסם הודות לבניית מגדל וואן הייד פארק בלונדון. קנדי אמר כי הוא התעניין בדירה בגלל המיקום האיקוני שלה והאפשרות להשתמש בה כמקום מגורים כשיתחיל לחפש הזדמנויות פיתוח בניו יורק.

 

הדירה נרכשה לראשונה ב-2007 תמורת 39.5 מיליון דולר, המחיר המבוקש המלא, על ידי איש הפיננסים הרוסי אנדריי ובילוב - אך הוא ביטל את החוזה בטענה שהיחידה לא עמדה בסטנדרטים שהבטיחה אלעד. לאחר קרב משפטי ארוך, השליטה בפנטהאוס שבה לידי אלעד, ששיפצה אותו וכמעט מכרה אותו פעמיים נוספות לקונים בינלאומיים תמורת יותר מ-30 מיליון דולר - אבל בכל פעם העסקה נפלה.

 

לדברי ה"וול סטריט ג'ורנל", הדירה כוללת אלמנטים עיצוביים מקוריים של הנכס בסגנון beaux-arts ומראה מודרני יותר, המודגש על ידי קירות הזכוכית הזוויתיים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x