$
בשולי החדשות

מי אמרה אני ולא קיבלה? טבעות היהלומים היקרות בעולם

מחירן של טבעות היהלומים היקרות בעולם מתחיל בקצת יותר ממיליון דולר, ונגמר ביותר מ-10 מיליון לטבעת אחת. אכן, יהלומים לנצח

סוכנויות הידיעות 21:4105.07.11

יהלומים הם לנצח, פשוטו כמשמעו, ולכן הבעלות על אחת מטבעות היהלומים היקרות בעולם היא בהחלט דרך טובה להשקיע הון קטן. היהלום בטבעת היקרות מפוארים, מנצנצים ונטולי פגמים, ואם אתם חושבים שיהלומים הם לבנים בלבד, אז הרשימה של טבעות היהלום היקרות בעולם תאלץ אתכם לחשוב על כל שוב:

 

1. טבעת יהלום ורוד נדיר. מחיר: 10.8 מיליון דולר

 

טבעת זו, המשובצת בחמישה קראט, היא טבעת היהלום היקרה בעולם. היא נמכרה במכירה פומבית בהונג קונג בסכום שיא של 10.8 מיליון דולר.

 

  צילום: בלומברג

 

2. טבעת יהלום כחול. מחיר: 7.9 מיליון דולר

 

הבאה ברשימה היא טבעת היהלום הכחול שנמכרה במכירה פומבית של סותבי'ס. הטבעת שוקלת שישה קראט ויש בה יהלום כחול. היהלומים משובצים על טבעת פלטינה עם יהלומים בחיתוך ברקת משני צדי היהלום הכחול.

 

 

3. טבעת יהלום אובאלי. מחיר: 4.2 מיליון דולר

 

טבעת יהלום לבן נקי, שהכניסה 4.2 מיליון דולר במכירת התכשיטים של כריסטי'ס בניו יורק, היא הבאה ברשימה. מדובר ביהלום בחיתוך אובאלי השוקל 46.51 קראט, משובץ בטבעת פלטינה בדרגת ניקיון VVS2 ודירוג צבע E.

 

 

4. טבעת הזהב של אליזבת טיילור. מחיר: 1.3 מיליון דולר

 

טבעת הפלטינה היא מאליזבת טיילור ג'ולרי האוס בלוס אנג'לס, ומחירה 1.3 מיליון דולר. מדובר בטבעת יהלום אובאלי השוקלת 5.98 קראט ומוקפת ביהלומים עגולים במשקל כולל של 3.96 קראט, היוצרים צורת פרח.

 

 

5. טבעת פלטינה ויהלום של דה בירס: מחיר: 1.83 מיליון דולר

 

טבעת הפלטינה והיהלום של דה בירס עם יהלום של תשעה קראט. אם אתם מעוניינים בתכשיט היפהפה, תיאלצו להיפרד מ-1.83 מיליון דולר.

 

 

6. טבעת יהלום צהוב נובו. מחיר: 1.35 מיליון דולר

 

אף שהטבעת אחרונה ברשימה, היא בהחלט אחת מהיפות שקיימות, כאשר מה שמייחד אותה זה הצבע הצהוב. יהלום נובו הצהוב נמכר בטיפאני'ס תמורת 1.35 מיליון דולר. היהלום שוקל 25.27 קראט ומשובט בטבעת פלטינה וזהב צהוב.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x