שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

בגידה פיננסית: סודות שמפרקים זוגות

שליש מהזוגות האמריקאים שאיחדו חשבונות משקרים או מסתירים מידע על קניות, חובות והכנסות. אז מי מבני הזוג משקר יותר, ועל מה?

סוכנויות הידיעות 22:1805.04.11

רוב המבוגרים האמריקאים (65%) איחדו את הכספים שלהם עם הפרטנרים שלהם בשלב מסוים. כך לפי מחקר חדש של הקרן הלאומית לחינוך פיננסי.

 

מהמחקר עלה כי אחד מתוך שלושה מאותם זוגות שיקר או הסתיר סוד בנוגע לפרטי המצב הפיננסי. אצל מחצית מהזוגות ההסתרה הובילה לוויכוח. 13% הפרידו את הכספים שלהם בסופו של דבר. אולם אצל אחרים התוצאה הייתה הרבה פחות מנחמת: אצל 18% מהזוגות, ההונאה הכספית בסופו של דבר פירקה את הקשר.

 

סודות שמפרקים את חיי הזוגיות סודות שמפרקים את חיי הזוגיות צילום: shutterstock

 

הנה רשימה של ההסתרות הפיננסיות המובילות בקרב זוגות שאיחדו את הכספים שלהם, הבגידות הפיננסיות שיכולות להרוס קשרים.

 

חשבונות בנק

רק 5% מהאנשים שנמצאים במערכת יחסים מדווחים על חשבון בנק סודי, אך הסבירות לכך בקרב נשים גבוהה יותר ב-50%. הסיכוי שלנשים בגילאי 54-45 יהיה חשבון סודי גבוה פי ארבעה מאשר אצל גברים בגילן - 9% לעומת 2%.

 

קניות קטנות

בין אם מדובר בנעליים, טלפון סלולרי או משחק וידאו חדש, 17% מהאנשים החליטו להסתיר את הרכישה מבן הזוג. ומי הכי צפוי לעשות זאת? בשיעור של 23%, נשים בגילאי 35-44 הכי צפויות להסתיר רכישות קטנות.

מסתירים גם מזומן מסתירים גם מזומן צילום: shutterstock

 

מזומן

18% מהאנשים המודים שהסתירו פרטים פיננסיים מבני זוגם אומרים שהסתירו מזומן - 16% מהגברים ו-20% מהנשים אומרים שהם עשו זאת. מי מסתיר הכי הרבה מזומן? נשים בגילאי 34-18, בשיעור של 25%.

 

חשבונות

אנשים הנמצאים בקשר פחות צפויים להסתיר חשבונות מבני זוג שלהם בהשוואה לכסף ולקניות קטנות. רק 9% אמרו שעשו זאת. אולם 20% מהנשים בגילאי 44-35 עשו זאת, כך שיש סיכוי גדול כמעט פי שניים שהן יחביאו חשבונות בהשוואה לגברים או לכל קבוצת גיל אחרת.

 

חובות

לנשים סיכוי גבוה פי שניים לשקר לבן הזוג בנוגע לרמת החוב שלהן בהשוואה לגברים. רק 2% מהגברים דיווחו שעשו זאת, לעומת 5% מהנשים.

 

הכנסה

גברים ונשים די דומים במה שקשור לשקרים בנוגע להכנסות שלהם, כ-4% בסך הכול, פרט לנשים בגילאי 18-34, שהגיעו לראש הרשימה עם 12% מהן שהודו ששיקרו בנוגע להכנסתן.

 

רכישות גדולות

רק 5% מהאנשים מדווחים שהסתירו רכישות גדולות מבני הזוג שלהם. מי עושה זאת הכי פחות? בשיעור של 2%, נשים בגילאי 34-18 הכי פחות צפויות להסתיר רכישות גדולות. לגברים בגילאי 54-45 הסיכוי הגבוה ביותר, עם 9%.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x