$
המזרח התיכון

שוק האנטי אייג'ינג במדינות המפרץ משגשג

מומחים בקונגרס בדובאי: השוק צפוי להגיע בשנה הבאה לשווי של כ-5.6 מיליארד דולר. אחד המארגנים: השוק העולמי צומח בקרוב ל-9% בשנה

דורון פסקין 23:3818.11.09
שוק האנטי אייג'ינג (תהליכים למניעת הזדקנות) במדינות המפרץ צפוי להגיע בשנה הבאה לשווי של כ-5.6 מיליארד דולר. זוהי ההערכה שהושמעה על ידי מומחים בקונגרס האנטי אייג'ינג שנערך מוקדם יותר החודש בדובאי.

 

מעבר להרצאות של מומחים בנושא, כלל האירוע גם תערוכה של חברות מקומיות
וזרות שהציגו את מוצריהן בתחום האנטי אייג'ינג. ובכלל זה תוספי תזונה וויטמינים, קוסמטיקה, ניתוחים פלסטיים, אימון גופני והרזיה.

 

מאט תומפסון, ממארגני הקונגרס, מסר כי שוק האנטי אייג'ינג העולמי צובר תאוצה בשנים האחרונות. לדבריו, השוק העולמי צומח בקרוב ל-9% בשנה. בשנת 2008, השוק העולמי לאנטי אייג'ינג הסתכם בכ-97 מיליארד דולרים והשנה הוא אמור לצמוח ל-115 מיליארד דולרים.

 

לפי מומחים בתחום, בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת במדינות ערב למוצרי אנטי אייג'ינג וזאת מאחר שחלקים נרחבים יותר בחברה רוצים לשמור על מראם הצעיר והאסתטי. במדינת איחוד האמירויות שאירחה את האירוע צומחת האוכלוסייה המבוגרת בלמעלה מ-10% בשנה – השיעור הגבוה ביותר בעולם.ולפי המומחים זה אחד ההסברים להתגברות הביקוש למוצרים בשוק האנטי אייג'ינג.

 

דורון פסקין הוא מנהל אגף המחקר בחברת אינפו פרוד מחקרים (המזה"ת) www.infoprod.co.il

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x