$
בשולי החדשות

מזל טוב: דריה ז'וקובה הסכימה להינשא לרומן אברמוביץ'

המיליארדר הגרוש הציע לחברתו נישואים ביום הולדתה ה-25 באחת ממסעדות הפאר במוסקבה. הכלה המיועדת לא יכלה כמובן לסרב אך התקשתה למצוא מילים והצליחה לומר רק: "כן, אני מסכימה, כמובן שאתחתן איתך"

אולגה ויניאר 18:2219.06.08

אמש חגגה דריה ז'וקובה, מעצבת אופנה, דוגמנית וטניסאית לשעבר, יום הולדת 25, ויצאה עם בן זוגה, רומן אברמוביץ', לארוחה באחת ממסעדות הפאר במוסקבה. בשיאו של הערב הציע לה אברמוביץ' נישואים, לעיני הסועדים האחרים.

 

ז'וקובה, נרגשת במיוחד, התקשתה למצוא מילים והצליחה לומר
רק: "כן, אני מסכימה, כמובן שאתחתן איתך". כי קשה להגיד לא לאברמוביץ', מקום 15 ברשימת עשירי העולם והבעלים של קבוצת הכדורגל צ'לסי. אברמוביץ' סיפר למקורביו כי תכנן את הצעת הנישואים זה זמן מה, וחיכה ליום ההולדת. החתונה תתקיים בחצי השנה הקרובה, כשהמועד המדויק והמיקום המארח עדיין לא נקבעו.

 

הקשר בין אברמוביץ' (42) לז'וקובה החל ב־2006, כשהמיליארדר היה נשוי עדיין לאירינה, אמם של חמשת ילדיו. אחרי שלל שמועות על הקשר והכחשות־נגד מצד בני הזוג, הרומן יצא לאור והוביל לגירושיו של אברמוביץ' מאירינה, שבמסגרת הסכם הגירושים קיבלה כמה מיליארד ליש"ט. ז'וקובה, מצדה, קיבלה עד כה מאברמוביץ' בית בעיירת הנופש האמריקאית אספן, בעלות של כ־12 מיליון דולר, וילה בקולורדו ויצירות אומנות בשווי עשרות מיליוני דולרים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x