$
עולם

עובדי בר סטרנס לא מחכים להודעת הפיטורים

בנקים וחברות כוח אדם בוול סטריט מדווחים בימים האחרונים על פניות רבות מצדם של עובדי הבנק הקורס

סוכנויות הידיעות 11:1608.04.08

עובדי בנק ההשקעות בר סטרנס, אשר נרכש לאחרונה על ידי יריבו ג'יי.פי מורגן צ'ייס, לא ממתינים להחלטת ההנהלה החדשה באשר לעתידם ופונים בהמוניהם לחברות מתחרות. כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.

 

בנקים וחברות כוח אדם בוול סטריט המתמחות בגיוס עובדים למגזר הפיננסי מדווחים

בימים האחרונים על פניות רבות מצדם של עובדי בר סטרנס - עוד בטרם הוכרז רשמית גל הפיטורים הצפוי בבנק. לדברי חברות כוח האדם, עיקר הפניות נעשו מקרב עובדים בדרג הביניים והדרג הזוטר של הבנק הוותיק, אשר היה על סף פשיטת רגל בטרם נרכש על ידי ג'יי.פי מורגן.

 

"מיד עם היוודע דבר מכירתו של בר סטרנס בשני דולר למניה התחלנו לקבל פניות", אמר מייקל קארפ, יו"ר אחת מחברות ההשמה. הוא הוסיף כי כל הבנקים בוול סטריט מראיינים בימים אלה עובדים של בר סטרנס.

 

על פי הערכות, ג'יי.פי מורגן אמור לסגור תחילה את חטיבת ההשקעות של בר סטרנס, שחופפת לפעילותו בתחום. קארפ מעריך כי חרף המשבר הפוקד את וול סטריט עתידים חלק מבנקאי ההשקעות המפוטרים להשתלב בקרנות גידור ובבתי השקעות קטנים יותר.

 

מקור בג'יי.פי מורגן מסר כי בכוונת הבנק להעניק שירותי ייעוץ לעובדים המפוטרים. "לראשונה בהיסטוריה שלו מתכוון הבנק לפעול בשיתוף פעולה עם מתחריו כדי לסייע לעובדים המפוטרים למצוא עבודה", ציין המקור.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x