$
מדריך למשתמש

המלצות גולשים

ה"טוקבקים" בזירת המניות בנויים בצורת המלצות על מניות. הגולשים מוזמנים להביע את דעתם האישית על כל מניה ולפרסם את נימוקיהם אם ברצונם בכך. איך ממליצים על מניה?

שירות כלכליסט 22:4925.07.09

האתר הפיננסי של "כלכליסט" מזמין את גולשיו לקחת בו חלק פעיל ומעניק להם במה לדעותיהם.

 

כל גולש מוזמן להביע את דעתו האישית על כל מניה. חוות הדעת ניתנת בפורמט של המלצה ומכילה בתוכה מספר פרמטרים אשר הגולש מתבקש להזין בטופס מיוחד.

 

הפורטל מרכז לכל מניה את ההמלצות שניתנו לה ומציג אותן על פי ממוצע דעות הגולשים. מהצגת ההמלצות יכול הקורא גם להבחין בשינויים של המלצות הגולשים לאורך זמן.


 

בנוסף, מוזמנים הגולשים גם לחוות את דעתם על המלצות גולשים אחרים באמצעות הענקת ציון חיובי או שלילי על כל המלצה.

 

גיליון המלצות גולשים

בכל דף מניה יש גיליון "המלצות גולשים" המרכז בתוכו את כל המלצות הגולשים על המניה. בגיליון "המלצות גולשים" ניתן לצפות בכמה סוגי מידע:

 

גרף

גרף עמודות המסכם, על פי תקופת ההמלצה וסוג ההמלצה, את סך ההמלצות שניתנו על המניה. באמצעות גרף זה ניתן להבחין בשינויי מגמה אצל הגולשים באתר.

 

 

המלצות מובילות

המערכת מציגה בפירוט מלא את ההמלצות המובילות על כל מניה. ההמלצות המובילות הן ההמלצות אשר הגולשים העניקו להם את הציון הגבוה ביותר.

 

 

 

ריכוז כל ההמלצות

טבלה המרכזת את כל ההמלצות על המניה. בטבלה ניתן לראות, בכל המלצה, את מחיר היעד של המניה, את אחוז השינוי מיום ההמלצה, את אחוז השינוי של המדד אליו שייכת המניה מיום הינתן ההמלצה ואת התקופה אליה מתייחסת ההמלצה. לחיצה על שורת ההמלצה תפתח אותה ותציג לגולש את הנימוק שנתן הגולש להמלצתו.

  

 

חשוב לזכור – המלצות גולשים הינן המלצות אישיות של גולשים הניתנות על דעתם בלבד. אין לראות במידע זה המלצה לקנייה או מכירה של ני"ע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x