$
מדריך למשתמש

זירת המניות – הסבר כללי

"כלכליסט" משיק זירת מניות ישראלית העומדת בסטנדרטים בינלאומיים. לראשונה עומדים לרשות המשקיע הישראלי כלי ניתוח המאפשרים לו לבחון ביצועי כל חברה יחסית לשוק כולו ולמתחרים באותו ענף

שירות כלכליסט 10:1125.07.09
"כלכליסט" שמח להעניק לגולשיו כלים חדשים וייחודים המאפשרים לבצע מחקר מקיף על מניות ומדדים בלחיצת כפתור אחת. לכל מניה מוקדש דף משלה, הכולל גרף דינאמי המאפשר סקירה מהירה של ביצועי המניה בהשוואה לשוק או בהשוואה למתחרים, וכן מידע פיננסי מעמיק על ביצועי החברה והמניה.

 


 


נתונים

על כל מניה ניתן למצוא מגוון רחב של מידע, החל מנתוני מסחר בעדכון שוטף, מידע על החברה ופעילותה, וכמובן נתונים פיננסים על ביצועי החברה הכוללים: מכפילים, נתוני רווח, נתוני צמיחה, נתונים סטטיסטיים, איתנות פיננסית, תשואות, דוחות כספיים ועוד.

 

נקודות ייחוס

על מנת שהנתונים של המניות יהיו יותר מאשר סתם מספר, הוסיף "כלכליסט" לכל נתון נקודות ייחוס (כלי השוואה) כגון: ממוצע ביצועי המדד, ממוצע ביצועי הענף ומיקום המניה בענף. בעזרת נקודות הייחוס יכול הגולש לקבוע האם הערך של הפרמטר במניה מסויימת חיובי, שלילי או ממוצע, ביחס לשוק ולענף בו החברה פועלת.

 

עזרים ויזואליים

מרבית הנתונים מוצגים לא רק כנתון מספרי אלא גם בגרפים אשר מעניקים לגולש יכולת לצפות בביצועי החברה ביחס למדד והענף.

 

שיתוף גולשים

בעולם האינטרנט המתקדם, גם לגולשים יש דעה ומקום לביטוי ולכן "כלכליסט" מזמין כל אחד מגולשיו לקחת חלק בתוכן האתר הפיננסי באמצעות כתיבת חוות דעת אישית והמלצה על מניות.

 

כל גולש יכול לתת את תחזיותיו על המניות שהוא מכיר ומעדיף, ולראות גם מה כלל הגולשים חושבים על כל מניה. הגולש יכול גם לצפות במספר מדדי גולשים המאפשרים לדעת מה שאר הגולשים באתר חושבים על השוק:  

 

המלצות גולשים – הגולשים מוזמנים לחוות את דעתם האישית על המניות המוצגות באתר.

מניות מומלצות – בדפי המדדים יכול הגולש לצפות מי מבין המניות שמרכיבות את המדד, הן המומלצות ביותר על ידי גולשי "כלכליסט".

מניות נצפות – בדפי המדדים יכול הגולש לצפות מי מבין המניות, שמרכיבות את המדד, הן הנצפות ביותר על ידי גולשי "כלכליסט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x