$
כתבות אחרונות בעסקים קטנים ובינוניים

"קרן שמש" מציעה ייעוץ חינם לבעלי עסקים בתוואי הרכבת הקלה

אנשי עסקים מתנדבים מטעם הקרן ייעצו ליזמים ובעלי עסקים בתוואי הרכבת הקלה במטרה לתת להם כלם להתמודד עם המציאות החדשה אליה נקלעו

מעין מנלה 14:5912.08.15
יוזמה חדשה למען בעלי עסקים בתוואי הרכבת הקלה בתל אביב. קרן-שמש יוצאת בפרויקט "בידיים שלנו" אשר ייתן כלים לעסקים לאורך תוואי העבודות להתמודד עם המציאות החדשה אליה נקלעו - ללא עלות.

 

קרן-שמש תעמיד לרשות בעלי עסקים אלה, אנשי עסקים בכירים ומנוסים, מנכ"לים ומייסדים של חברות מהמובילות במשק הישראלי הפועלים בהתנדבות להזנקה של עסקים. מדובר באנשים המתמודדים יום-יום ושעה-שעה עם אתגרים עסקיים מהמדרגה הראשונה, שעכשיו נרתמים לעזור לבעלי העסקים במסגרת פרוייקט "בידיים שלנו", בו יעניקו הצוותים הכוונה וסיוע חינם.

 

העבודות על הרכבת הקלה, אלנבי, יהודה הלוי העבודות על הרכבת הקלה, אלנבי, יהודה הלוי צילום: דנה קופל

 

איך זה יעבוד? לאחר ההרשמה ומיון הנרשמים, יוזמנו בעלי העסקים לפגישה במטרה לגבש המלצות מעשיות לפעולות אותן ניתן לבצע במהירות ולהעלותו מחדש על מסלול של הצלחה עסקית.

 

בתוך כ-48 שעות מסיום הפגישה יקבלו המשתתפים סיכום בכתב של ההמלצות להמשך פעילות ובמידת האפשר טיפים והפניות נוספות. כחודש לאחר מכן יתקיים עמם דיון מעקב על-מנת לבחון התקדמות, לתת משוב מתאים ולהמליץ על הפניות נוספות במידת הצורך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x