$
בורסת ת"א

ביקושים של יותר ממיליארד שקל להנפקת ריטיילורס - מפעילת נייקי בישראל

ביום ה-1 של הרוד-שואו: הביקושים שקיבלה ריטיילורס, החברה הבת של פוקס, כיסו את היקף ההנפקה ברף העליון של השווי - 1.8 מיליארד שקל; ריטיילורס מכוונת לגיוס של חצי מיליארד שקל לפחות; יו"ר החברה ומנכ"ל פוקס הראל ויזל יקבל מניות חסומות בהיקף של 15 מיליון שקל - באישור אסיפת בעלי מניות

גולן חזני 19:4406.05.21

ריטיילורס, החברה הבת של פוקס, הצליחה כבר ביום הראשון של הרוד-שואו שקיימה לקבל ביקושים שכיסו את היקף ההנפקה ברף העליון של השווי - 1.8 מיליארד שקל.

 

היקף הביקושים, בעיקר ממוסדיים ישראלים שכבר הזרימו הזמנות להנפקה, אותה מובילים וליו בייס ולאומי חיתום, יחד עם יוביאס, עמד על יותר ממיליארד שקל. ריטיילורס מכוונת לגיוס של חצי מיליארד שקל לפחות, אולם סכום זה צפוי לגדול בתהליך התמחור בשבוע הבא. ההנפקה מתבצעת בדרך של הצעה לא אחידה.

 

חנות פוט לוקר שמפעילה ריטיילורס בראשון לציון חנות פוט לוקר שמפעילה ריטיילורס בראשון לציון צילום: שוקה כהן

 

 

 

ריטיילורס עוסקת במכירה קמעונאית של מוצרי הנעלה, הלבשת ספורט ואביזרי ספורט ואופנת פנאי. החברה פועלת באמצעות רשת של 91 חנויות נייקי ופוט לוקר בישראל ו-25 חנויות באירופה וקנדה.

 

החברה מנוהלת בידי דובי שניידמן וכיו"ר מכהן הראל ויזל, מנכ"ל פוקס. ויזל יקבל מניות חסומות בהיקף של 15 מיליון שקל מותנים באישור אסיפת בעלי מניות, וזאת לאחר שאלטשולר שחם ניטרל מענק דומה בחברה האם פוקס.

 

לאומי פרטנרס שרכשה מניות ואופציות בכ-120 מיליון שקל, 18% ממניות החברה, תמכור כ-8% ותישאר עם 10% מהמניות. 

x