$
שווקי חו"ל

עוד יום בבורסה: רכשה מניות קוינבייס ב-64 מיליון דולר ומכרה מניות טסלה ב-99 מיליון דולר

ענקית ההשקעות ARK של קת'י ווד רכשה אתמול מעל 187 אלף מניות של בורסת הקריפטו שהחלה השבוע להיסחר בנאסד"ק ומכרה 134 אלף מניות של חברת המכוניות החשמליות

חדשות חוץ 15:1417.04.21

ענקית ההשקעות ARK של קאת'י ווד רכשה אתמול (ו') עוד מניות של בורסת הקריפטו קוינבייס גלובל ומכרה מניות של טסלה, כך על פי סיכום המסחר היומי של החברה.

 

 

לפי הדיווח ברויטרס, ארק רכשה אתמול 187,078 מניות של קוינבייס, שהחלה להיסחר בנאסד"ק מוקדם יותר השבוע, ברכישה שנאמדת בכ-64 מיליון דולר על פי מחיר הסגירה היומי של 342 דולר. היא מכרה 134,541 מניות של טסלה, שערכן שווה 99.5 מיליון דולר.

 

טסלה היא עדיין הפוזיציה הגדולה ביותר של החברה מבחינת ערך. הקרנות שרכשו את המניות הן קרן החדשנות של ארק, קרן Next Generation Innovation ETF, ו-Fintech Innovation ETF.

כיכר טיימס ביום ההנפקה של קוינבייס כיכר טיימס ביום ההנפקה של קוינבייס צילום: רויטרס

 

 

הרכישות של קוינבייס מוסיפות ל-341,186 מניות שנרכשו ביום חמישי ו-749,205 שנרכשו ביום רביעי. ארק מכרה מניות של טסלה מהקרן המרכזית שלה ומקרן נקסט ג'נריישן אינטרנט.

 

ההימור על קוינבייס נותן לארק עוד חשיפה עקיפה לשוק הקריפטו, בנוסף להימורים הגדולים שלה על חברות כמו טסלה, שהשקיעה לאחרונה בביטקוין ואמרה שתקבל מטבעות קריפטו כתשלום על מכוניות. מנהלת הקרן, ווד, התפרסמה בשנה שעברה בקרב משקיעים פרטיים והצליחה למשוך הכנסות עקביות לקרנות הלוהטות שלה.

 

 

קת'י ווד קת'י ווד צילום: בלומברג

 

x