$
בורסת ת"א

הכוורת מתרוקנת: בכירה נוספת עוזבת את פסגות

מירי ציקווה, סמנכ"לית שרות לקוחות, עוזבת את חברת הגמל של בית ההשקעות, שנמכרת לאלטשולר שחם - עזיבה שלישית של בכירה בפסגות בתוך פחות משנה

אלמוג עזר 17:4613.04.21

בשעה שרשות התחרות בוחנת את מיזוג פסגות לאלטשולר שחם, כוורת ההנהלה בחברת הגמל והפנסיה בפסגות מתרוקנת. מירי ציקווה, סמנכ"ל שרות לקוחות גמל עוזבת את חברת הגמל של פסגות.

 

ציקווה היא בכירה שלישית בחברת הגמל שעוזבת את החברה בתוך פחות משנה לאחר שמנכ"לית הגמל יפעת מזרחי עברה לאקסלנס וסמנכ"ל המכירות שי עמיר עזב לבית ההשקעות אי.בי.אי.

 

פסגות קופות גמל ופנסיה מנהלת נכסים בהיקף של 52 מיליארד שקל בקופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות מרכזיות לפיצויים. חברת הגמל של פסגות איבדה 6 מיליארד שקל למתחרים בענף בשנת 2020.

 

ציקווה הייתה האחראית בשנה האחרונה לפיתוח ושדרוג מערכת שירות הלקוחות. זאת לאחר שחברת הגמל של פסגות דורגה בתחתית המדד השירות בענף הגמל והפנסיה שנערך על ידי רשות שוק ההון בשנים 2018 ו-2019.

 

מקורבים לחברה תולים את עזיבת ציקווה בביצועי החברה בחודשים האחרונים.  

 

כאמור בימים אלה ממתינים לאישור עסקת רכישת פסגות ע"י אלטשולר שחם לפי שווי של מיליארד שקל. באלטשולר שחם מתכוונים לרכוש את פעילות הגמל והפנסיה של פסגות, כשהתוכנית היא למכור את הפעילויות האחרות.

 

 

 צילום: יח"צ

 

x