בורסת ת"א

שחר אושרי יתמנה ליו"ר חברת האחים נאוי

אושרי יחליף בתפקיד את אפי אברהם, היו"ר הנוכחי של חברת האשראי החוץ בנקאי; בנאוי ציינו כי אושרי הוא זה שהביא לשיפור בתוצאות חברת כלל ביטוח אשראי, שבה הוא שימש עד כה כמנכ"ל

אלמוג עזר 11:3608.04.21
שחר אושרי יתמנה ליו"ר חברת האחים נאוי. אושרי שימש עד כה כמנכ"ל כלל ביטוח אשראי, ויחליף את יו"ר נאוי הנוכחי, אפי אברהם, שיעזוב את חברת האשראי החוץ בנקאית ב-15 במאי הקרוב - עלות השכר השנתי של היו"ר הנכנס תעמוד על 1.8 מיליון שקל.

כלל ביטוח אשראי היא חברה בת של כלל ביטוח שעוסקת בביטוח אשראי וסיכוני סחר חוץ, תחום בו החברות פועלות מול גופים עסקיים ולא מול לקוחות. מחברת נאוי נמסר כי אושרי הוא זה שהביא לשיפור בתוצאות החברה, לאחר ביצוע שינוי ארגוני מהותי.

 

אושרי החל את דרכו המקצועית בבנק לאומי כמנהל מחלקת עסקים ולאחר מכן מונה לסגן מנהל סניף וניהל תיק אשראי בהיקף של כ-1.4 מיליארד שקל ותיק השקעות בסך של כ-700 מיליוני שקל. לאחר מכן שימש כמנכ"ל במפעל למוצרים תעשייתיים ובחברה למימון ושירותים פיננסיים חוץ בנקאיים וניהל את פעילויות החברות הללו הנאמדות בכ-100 מיליון שקל.

 

אברהם התפטר מתפקידו כיו"ר נאוי לפני כשבועיים. זאת בעקבות מינויו הצפוי ליו"ר ועדת השקעות בגוף מוסדי, שזהותו אינה גלויה עד לאישור הרגולטור.

 

שוק האשראי החוץ בנקאי הגיע השבוע לשווי של כמעט 4 מיליארד שקל. חברת האחים נאוי נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של 726 מיליון שקל.

 

 

שחר אושרי שחר אושרי

 

x