$
בורסת ת"א

כלל ביטוח מצטרפת לפרויקט המשרדים של לוינשטיין בבאר שבע

היקפו הכספי של הפרויקט מוערך ב-260 מיליון שקל - הוא כולל הקמת מגדל משרדים בגובה של בין 17 ל-19 קומות, לצד מגדל נוסף שישמש את עיריית באר שבע

חזי שטרנליכט 13:3109.12.20

חברת לוינשטיין נכסים, זרוע הנדל"ן המניב של קבוצת לוינשטיין, מצרפת כשותפה את חברת כלל ביטוח בפרויקט להקמת שני מגדלי משרדים בבאר שבע, בהיקף כספי מוערך של 260 מיליון שקל. הוא צפוי לכלול הקמת מגדל משרדים בגובה של בין 17 ל-19 קומות - המגדל השני יוקם לשימוש עיריית באר שבע.

 

לוינשטיין מבצעת את הפרויקט בשיתוף ובעידוד של עיריית באר שבע - החברה חתמה ביולי 2019 על הסכם קומבינציה עם העירייה לאחר שזכתה במכרז ובימים אלה, הקמתו בשלבי תכנון מתקדמים. הפרויקט משתרע על קרקע בשטח של כ-14.4 דונם המיועדת לבניית שטחי משרדים ומסחר בהיקף 31,000 מ"ר (חלקן של לוינשטיין וכלל ביטוח). כמו כן, במסגרת הסכם הקומבינציה, לוינשטין רכשה חלק מהקרקע אשר בבעלות העירייה בתמורה למתן שירותי בנייה של 5,100 מ"ר במשרדים וחניות שיימסרו לעיריית באר שבע.

 

חברת לוינשטיין נכסים היא חברה ציבורית המשמשת כזרוע הנדל"ן המניב של קבוצת לוינשטין , שווי שוק החברה עומד על 900 מיליון שקל - שווי הנדל"ן להשקעה של החברה עומד על 1.7 מיליארד שקל.

 

מדובר בעסקה נוספת  מסדרת עסקאות נדל"ניות שביצעה חברת כלל ביטוח, הכוללת בין היתר שיתוף פעולה עם חברת אלייד נדל"ן לרכישת מגרש ובניית פרויקט תעסוקה ברחוב הרכבת בתל אביב; רכישה של משרדי חברת רפאל במגדלי הארבעה בתל אביב מטדי שגיא; הצטרפות לקרן ההשקעות JTLV לרכישה משותפת של מחצית מהזכויות בפארק יקום. 

 

בעסקה ליוו את כלל ביטוח ופיננסים, עו"ד אפרים לוי ועו"ד סיוון רוזנברג, ממשרד עמית פולק מטלון.

 

מנכ"ל כלל ביטוח יורם נוה מנכ"ל כלל ביטוח יורם נוה צילום: עמית שעל

x