$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

נחשפו שותפי נחמיאס בהצעת רכישת דסק"ש: חן למדן, רמי אונגר וחן שחר

כך נודע לכלכליסט; בשוק מעריכים שלא מדובר ברשימת המשקיעים הסופית שתצטרף למגה אור; החברה של צחי נחמיאס ביקשה לשמור בחשאיות את רשימת שותפיה להצעת הרכישה, בידי הכונסים; בתגובה, השופט ברנר אמר היום בדיון לכונסים: "איך יעלה על הדעת שאתם מוותרים לו (לנחמיאס)? מה הוא מנהל את ישראל?"

גולן חזני 14:5518.11.20

השותפים של מגה אור ברכישת השליטה בדסק"ש נחשפים: מדובר בשלושה אנשי עסקים - רמי אונגר שעוסק בייבוא רכבים, חן למדן וחן שחר - קבלן מאשקלון, כך נודע לכלכליסט.

 

במסגרת הדיון שנערך היום בבית המשפט הגישה מגה אור שבשליטת צחי נחמיאס את רשימת השותפים שלה בהצעה לרכישת 82% מדסק"ש, תמורת סכום של 950 מיליון שקל עבור 70%, ועוד 164.5 מיליון שקל עבור 12% נוספים.

 

איש העסקים רמי אונגר איש העסקים רמי אונגר צילום: אוראל כהן

 

 

בשוק מעריכים שלא מדובר ברשימת המשקיעים הסופית שתצטרף למגה אור, שעדיין מחפשת שותפים לביצוע הרכישה.

 

מגה אור של צחי נחמיאס ביקשה לשמור בחשאיות את רשימת שותפיה להצעת הרכישה, בידי הכונסים. בתגובה, השופט ברנר אמר היום בדיון לכונסים: "איך יעלה על הדעת שאתם מוותרים לו (לנחמיאס)? מה הוא מנהל את ישראל?"

 

מוקדם יותר היום משך אדוארדו אלשטיין את הצעתו המשופרת מאמש לרכישת דסק"ש: ע"פ אותה הצעה התחייב לרכוש את 12% המניות הנוספות בחבילה הקטנה של דסק"ש שאיננה משועבדת לסידרה י"ד, תוך 8 חודשים ותמורת 172 מיליון שקל - 8 מיליון שקל יותר מההצעה של מגה אור וצחי נחמיאס.

 

 

 

x