$
בורסת ת"א

סבב מינויים בבינלאומי: רון גריסרו ימונה לראש החטיבה הבנקאית

משחק כיסאות בבנק בעקבות פרישתו לגמלאות בסוף השנה של המשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית אילן בצרי: בנצי אדירי ימונה לראש החטיבה העסקית, ואלה גולן תקודם לראש חטיבת המשאבים

נעמי צורף 17:0710.11.20

דירקטוריון הבנק הבינלאומי אישר היום (ג') סבב מינויים בהנהלת הבנק לקראת פרישתו הקרובה לגמלאות של אילן בצרי, המשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית בסוף השנה.  

בנצי אדירי, המכהן כסמנכ"ל וראש חטיבת משאבים ושכיהן קודם לכן כמנהל הסיכונים הראשי, יתמנה לראש החטיבה העסקית של הבנק. אלה גולן, המכהנת כסמנכ"לית וכראש החטיבה הבנקאית, תתמנה לראש חטיבת משאבים הכוללת בתוכה את מחלקת משאבי אנוש, מערך האסטרטגיה וניהול הנוסטרו  של הבנק.

 

במקביל רון גריסרו, מנכ"ל מתף - חברת המחשוב של הבנק - יעבור לכהן כסמנכ"ל, כחבר הנהלה בבנק וכראש החטיבה הבנקאית. עוד אישר הדירקטוריון כי עו"ד חביבה דהן, המכהנת כראש מערך הייעוץ משפטי, תמונה גם כחברת הנהלה בדרגת סמנכ"ל. 

רון גריסרו ראש החטיבה הבנקאית החדש בבינלאומי רון גריסרו ראש החטיבה הבנקאית החדש בבינלאומי צילום: תמר מצפי

 

 

אלה גולן ראש חטיבת המשאבים בבנק אלה גולן ראש חטיבת המשאבים בבנק צילום: תמר מצפי

 

הבנק הבינלאומי נחשב לבנק שמרן, וכתוצאה מכך במשבר הנוכחי תוצאותיו הכספיות היו טובות ביחס למצב המשק. לאחרונה, לאחר תהליך חיפוש ארוך יחסית מונה לתפקיד יו"ר הבנק רון לבקוביץ, לשעבר ממייסדי בית ההשקעות אפסילון והמנכ"ל שלו.

 

סמדר ברבר-צדיק מנכ"ית הבינלאומי בירכה את המנהלים ואמרה כי "המינויים משקפים את המטרה האסטרטגית להמשיך ולהצעיד את הבנק קדימה בתחומי החדשנות והטכנולוגיה. ברבר-צדיק ציינה עוד את ההמשכיות שיוצרים מינויים של מנהלים מתוך הבנק לבניית הנהלה שבה החברים הם עתירי ניסיון והתמחות במגוון של תחומים.

x