$
ביטקוין

הצהרת פייפאל שתאפשר תשלומים בקריפטו מקפיצה את הביטקוין לשיא שנתי

הכרזת החברה על כוונתה לפתוח את הפלטפורמה שלה לתשלומים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים מעלה את מחיר הביטקוין ב-5% לרמת השיא שלו מתחילת השנה - 12,400 דולר. המהלך יספק לביטקוין קשר עם 346 מיליון לקוחות פייפאל ברחבי העולם

שירות כלכליסט 18:0421.10.20

הביטקוין מטפס לרמת השיא שלו מתחילת השנה, לאחר שפייפאל הודיעה כי בכוונתה לפתוח את הפלטפורמה שלה לתשלומים באמצעות מטבעות קריפטו. מחיר הביטקוין עולה ב-5% לסביבת 12,400 דולר – שוויו של המטבע עלה ביותר מ-1,000 דולר בתוך שבוע. 

בהודעת פייפאל נאמר שהחל מהשנה הבאה המנויים שלה יוכלולשלם באמצעות ביטקוין ומטבעות קריפטו נוספים ל-26 מיליון הסוחרים ברשת שלה.  

ביטקוין ביטקוין צילום: רויטרס

 

פייפאל היא ספקית שירותי תשלומי האונליין המובילה בעולם, והמהלך אמור לספק לביטקוין קשר פוטנציאלי ל-346 מיליון לקוחות ברחבי העולם.

 

"הנגישות הגלובאלית שלנו, המומחיות בתשלומי דיגיטל, הרשת הדו-צדדית ורמות האבטחה המחמירות, מייצרות לנו את האפשרות, ואת האחריות, לסייע בהבנה ובהטמעה של אמצעי המסחר הללו", אמר מנכ"ל פייפאל דן שולמן (Dan Schulman).

 

ערכו של הביטקוין עדיין רחוק מאוד מרמת השיא שלו, שנרשמה בסוף 2017 – אז ערכו עמד לזמן קצר על 20,000 דולר. מנגד, רק לפני שבעה חודשים נסחר המטבע תמורת 5,000 דולר.

x