$
בורסת ת"א

חברת האופנה עדיקה מבקשת להגדיל את שכר הדירקטורים

עד כה קיבלו דירקטורים בחברה את הסכום המזערי הקבוע בתקנות החברות, ובעדיקה מעוניינים לאפשר להם להרוויח את הסכום המירבי על מנת לייצר עבורם תמריצים ראויים - כך לפי החברה. עם תחילת הסגר השני סגרה עדיקה את כל החנויות הפיזיות שלה והוציאה את עובדיה לחל"ת. אתר הסחר של החברה עובד כרגיל

אורנה יפת 22:0105.10.20

בזמן שחנויותיה סגורות - חברת האופנה עדיקה מבקשת להגדיל את שכר הדירקטורים, כך שיוכלו לקבל את הסכום המירבי הקבוע בתקנות החברות. לפני כן, דירקטורים בחברה קיבלו את הסכום המזערי שקבוע בתקנות החברות. האסיפה הכללית של בעלי המניות תתכנס ב-8 בנובמבר לאשר את המדיניות המוצעת, בשיחה טלפונית.

 

 

מנכ"ל עדיקה רועי הסל מנכ"ל עדיקה רועי הסל צילום: Chris Thorn

 

 

מה דעתך על מניית עדיקה סטייל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לפי החברה, חלו שינויים משמעותיים בהנהלתה, ובכלל זה גידול משמעותי בפעילות החברה, וכן שינויים במבנה הדירקטוריון. לאור השינויים, החברה לדבריה רוצה לייצר תמריצים ראויים לדירקטורים המכהנים בה.

 

עדיקה נאלצה למנות את המנכ"ל החדש רועי הסל, במינוי בזק, לאחר שבאפריל התפטר המנכ"ל והמייסד דדי שוורצברג בעקבות סכסוך עם בעלות השליטה בעדיקה, קבוצת גולף וכלל תעשיות. אחריו התפטרה שורת הבכירים בחברה ביניהם משנה למנכ"ל, מנהלת האופנה, סמנכ"ל הקריאייטיב, מנהל הטכנולוגיות ולאחר מכן גם סמנכ"ל הכספים, היועצת המשפטית וסמנכ"לית התפעול. מדיניות התגמול הנוכחית של עדיקה מאפשרת להסל לקבל שכר חודשי של עד 90 אלף שקל, בעוד שמשכורתו החודשית של הסל כרגע עומדת על 70 אלף שקל.

 

עם תחילת הסגר השני, עדיקה סגרה את כל החנויות הפיזיות שלה, והוציאה את עובדיה לחל"ת. אתר הסחר שלה עובד כרגיל. למרות הסגר הראשון והשלכות הקורונה, עדיקה חתמה את הרבעון השני של השנה עם זינוק של 54% במכירות שהסתכמו ב-40.1 מיליון שקל. בשורה התחתונה עברה החברה לרווח נקי של 3.9 מיליון שקל, לעומת הפסד של 200 אלף שקל ברבעון המקביל.

x