$
בורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

דיירי מגדלי שרונה מתנגדים לכוונת גינדי החזקות למכור את חניון שרונה מרקט

בכלכליסט נחשף בשבוע שעבר כי גינדי מנהלת מו"מ למכירת החניון תמורת 220 מיליון שקל שקל. החניון משרת את בנייני המשרדים הסמוכים. הדיירים לביהמ"ש: מדובר בניסיון ליצור מחטף ע"י גינדי החזקות

גולן חזני 19:3613.09.20
נציגות הדיירים במגדלי שרונה בת"א מבקשת למנוע את מכירת החניון של שרונה מרקט בידי גינדי החזקות. בכלכליסט נחשף בשבוע שעבר כי גינדי מנהלת מו"מ למכירת החניות תמורת 220 מיליון שקל שקל. החניון החדיש יחסית משרת את בנייני המשרדים באזור, ואת אורחי קריית הממשלה ושרונה מרקט.

 

 

 

בין הדיירים לגינדי החזקות קיים סכסוך ממושך. בין היתר הדיירים דרשו בעבר לסגור את מתחם שרונה מרקט, שוק אוכל בקומת הקרקע, שגרם לדבריהם למפגעים תברואתיים. טענה נוספת היתה שגינדי השתלטה על הרכוש המשותף של הפרויקט.

 

מתחם שרונה מרקט עצמו נמכר בשנה שעברה לביג ומגה אור אולם העסקה לא כללה את החניון.

 

דיירי מגדלי שרונה, המיוצגים ע"י עוה"ד צבי פירון, אפרת רנד וניר פרץ ממשרד מ.פירון ושות', טוענים כי המכירה היא ניסיון ליצור מחטף ולגנוב סוסים ע"י גינדי החזקות.

 

הדיירים טוענים לליקויים חמורים שביצעה גינדי בבנייתו והפעלתו של מתחם שרונה מרקט, הנמצא למרגלות מגדלי המגורים. בין יתר הכשלים והמחדלים החמורים בתכנון וביצוע המתחם שתוארו בתביעת הנציגות, צוין כי כמויות אדירות של ביוב ושמנים ממתחם המרקט מתנקזות אל בורות שומן המצויים בחניון התת־קרקעי של מתחם המגורים, שלפי התכנון המקורי אמור היה בכלל להיות מנותק ונפרד לחלוטין מהמרקט.

 

בית המשפט העניק לגינדי תשעה ימים להגיב.

 

x