שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

עומר קרייזל יוביל את הגמל של פסגות

מנכ"ל פועלים שוקי הון היוצא, ישמש כיו"ר ועדת ההשקעות של הגמל בבית ההשקעות פסגות; ל"כלכליסט" נודע כי קרייזל מונה שלשום לתפקיד וכן לדירקטור בחברת הגמל והפנסיה

גולן חזני 07:3303.06.20

עומר קרייזל, מנכ"ל פועלים שוקי הון היוצא, ישמש כיו"ר ועדת ההשקעות של הגמל בבית ההשקעות פסגות. ל"כלכליסט" נודע כי קרייזל מונה שלשום לתפקיד וכן לדירקטור בחברת הגמל והפנסיה.

 

בכוונתם של קרן אייפקס, בעלת השליטה בפסגות, ושל המנכ"ל הטרי של בית ההשקעות ראובן קפלן, לנער את תחום ההשקעות של פסגות ולייצר תשואות טובות יותר. השינוי הראשון שנערך היה בתחילת השנה, עם מינויה של גת מגידו למנהלת ההשקעות הראשית בפסגות.

 

 

עומר קרייזל עומר קרייזל צילום: תמר מצפי

 

התחרות בענף הגמל חזקה מאוד. האלמנט המרכזי ששולט בזרימת הכסף לקרנות ההשתלמות ולקופות הגמל היום הוא הובלה בתשואות. פסגות מתמודד בשנים האחרונות עם תחרות עזה מצד שני בתי ההשקעות המתחרים המובילים, אלטשולר שחם וילין לפידות, וסובל מנטישת חוסכים ומצבירות נטו שליליות בקופות הגמל שלו. משכך, יש חשיבות גדולה ליו"ר ועדת ההשקעות ולמנהל ההשקעות, וכן להובלה בביצועי ההשקעות שלו.

 

לקרייזל רקע עשיר בהשקעות. לאחר 12 שנה כמנהל השקעות בחברת הביטוח מגדל, והמתנה ארוכה למינויו למנהל ההשקעות הראשי בה, החליט לעזוב והצטרף לזרוע ההשקעות של בנק הפועלים בשנת 2013.

 

פועלים שוקי הון מרכזת את תיק ההשקעות של הבנק, בדגש על השקעות בחברות פרטיות וקרנות השקעה פרטיות בארץ ובחו"ל, לצד ייצוג קרנות השקעה זרות בישראל. קרייזל הוביל שם כמה עסקאות השקעה, בהן הולמס פלייס שהונפקה בהמשך ורב־בריח, שתיהן הניבו תשואות נאות, וכן חברת הפלדה איסכור וניסקו.

 

x