$
בורסת ת"א

חברת ZoomInfo שייסד הישראלי יונתן שטרן מגייסת 800 מיליון דולר בנאסד"ק

החברה שפיתחה מערכת מודיעין עסקי וניתוח מערכות שיווק תנסה לגייס הון לפי שווי של 6.89 מיליארד דולר, וציינה כי גופים הקשורים לקרנות בלאקרוק ופידליטי הביעו עניין ברכישת מניות ב-100 מיליון דולר בהנפקה הראשונית

מאיר אורבך 19:5527.05.20

חברת ZoomInfo תנסה לגייס בבורסת נאסד"ק 800 מיליון דולר. החברה שפיתחה מערכת מודיעין עסקי וניתוח של מערכות שיווק נוסדה על ידי הישראלי יונתן שטרן ומחזיקה בישראל מרכז פיתוח המעסיק כ-80 עובדים, כמו כן חלק גדול מבכירי החברה יושבים בישראל.

 

חברת ZoomInfo הוקמה ב-2000 בידי שטרן, ב-2017 נרכשה בידי קרן גריט היל בכ-240 מיליון דולר וב-2019 נרכשה על ידי DiscoverOrg. על פי הפרסום ברויטרס החברה תנסה לגייס 800 מיליון דולר לפי שווי של 6.89 מיליארד דולר בשווי המקסימלי.  
בורסת נאסד"ק בורסת נאסד"ק

 

במסמכי ההנפקה מציינת החברה שמספר גופים הקשורים לענקיות הפיננסים בלאקרוק ופידליטי הביעו עניין ברכישת מניות בשווי 100 מיליון דולר בהנפקה הראשונית.

 

המשרד בישראל של החברה הוקם בארץ ב-2004 כשהמייסד והמנכ"ל, היזם הישראלי יונתן שטרן, חזר לישראל אחרי 15 שנה בארה"ב. החברה נמכרה בשנה שעברה ל-DiscoverOrg בכ-800 מיליון דולר. עם זאת בארץ היא ממשיכה להפעיל מרכז משמעותי כשבראשו עומד סמנכ"ל הטכנולוגיה של החברה, ניר קרן. בימים אלו החברה מנסה להכפיל את כמות העובדים בישראל ולחזק אפילו יותר את הפעילות המקומית. לחברה יש שישה פטנטים רשומים על איסוף, ניתוח והצגת מידע. צוות הפיתוח והמוצר של אפליקציית המובייל של החברה יושבת בישראל.
x