בורסת ת"א

חברת הנדל"ן האמריקאית MRR מזהירה מירידה בהכנסות בגלל נגיף הקורונה

MRR שבבעלות רותם רוזן ואנאנד מהינדרה היא הבעלים של מלון אינדיגו במנהטן. בדיווח שפרסמה החברה הלילה היא ציינה כי על פי הערכה ראשונית עשויה לחול בחודשים הקרובים ירידה בהכנסותיה מהפעילות המלונאית

יניב רחימי 00:0505.03.20

חברת הנדל"ן האמריקאית MRR מזהירה מירידה בהכנסות החברה מפעילותה המלונאית לאור ההתפתחויות בעולם בקשר עם נגיף הקורונה. בדיווח שחברת MRR פרסמה הלילה (ד') נכתב שעל פי הערכה ראשונית של הנהלת החברה עשויה לחול בחודשים הקרובים ירידה בהכנסות החברה מפעילותה המלונאית, וזאת בעיקר לאור ביטולים של הזמנות קיימות של גופים עסקיים שניתן לייחס אותם להתפשטות נגיף הקורונה וכן מהאטה מסוימת בהזמנות עתידיות.

 

נוסעים בנתב"ג מתגוננים בפני הקורונה נוסעים בנתב"ג מתגוננים בפני הקורונה צילום: שאול גולן

 

חברת MRR היא הבעלים של מלון אינדיגו (Indigo Lower East Side) שבמנהטן, ניו-יורק. מלון אינדיגו כולל 294 חדרים והוא מנוהל על ידי רשת מלונות אינטרקונטיננטל.

 

בספטמבר 2018 גייסה חברת MRR, שבבעלות רותם רוזן ואנאנד מהינדרה, 265 מיליון שקל באמצעות הנפקת אג"ח בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לטובת מחזיקי אגרות החוב של MRR שועבד מלון אינדיגו שהשווי שלו מוערך בכ-163 מיליון דולר. ערב הדיווח על הירידה הצפויה בהכנסות בעקבות נגיף הקורונה נסחרו אגרות החוב של MRR בתשואה של 3.7%.

x