$
בורסת ת"א

אינטליקנה במו"מ למכירת חלקה בחוות הקנאביס של גילי ורמוט

מדובר ב-50% מהחווה המשותפת עם חברת דרך לחיים בעין החורש שבאזור השרון, שאינטליקנה מעמידה למכירה תמורת 7 מיליון שקל; זאת לאחר שרק לפני שבועיים וחצי הודיעה כי היא צופה הכנסות של 3.2 מיליון שקל מאחזקותיה באותה החווה

צלי גרינברג 20:0024.02.20

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה דיווחה היום (ב') כי בכוונתה למכור את אחזקותיה בחברה הבת Cannation המחזיקה ב-50% מחוות קנאביס רפואי, בשטח של 5 דונם ביישוב עין החורש שבאזור השרון, שהקימה יחד עם חברת דרך לחיים, שבבעלות איריס וגילי ורמוט.

 

מה דעתך על מניית אינטליקנה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

החברה מעמידה למכירה גם 22.5% מאחזקותיה ב-10 דונם נוספים של החווה, המתוכננים להרחבה לכדי 15 דונם. בחברה מציינים כי תג המחיר לפיו היא מנהלת את המו"מ למכירת האחזקות עומד על 7 מיליון שקל, המקנים לחווה של ורמוט שווי של 14 מיליון שקל. זאת, על רקע דיווח החברה רק מלפני כשבועיים וחצי, במסגרתו פירסמה צפי הכנסות לשנת 2020 בו כללה גם את חלקה בהכנסות הצפויות מהחווה של ורמוט - 3.2 מיליון שקל עד סוף שנת 2020.

 

 

גילי ורמוט גילי ורמוט צילום: מועדון מכבי ת"א

 

החברה מציינת כי המו"מ למכירת אחזקותיה מגיע על רקע השלמת מתקן הגידול החקלאי שלה בגבעת ח"ן שבאזור השרון, שנבנה על כ-5.5 דונם ולטענת החברה יהיה בעל כושר גידול וייצור של כ-10 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה. יש לציין, כי גודל שוק הקנאביס הרפואי הישראלי כולו מוערך בכ-18 עד 22 טון קנאביס רפואי בשנה וכי כבר קיימים בו שחקנים פעילים המכסים את המלאי הנדרש.

 

החברה גם מציינת כי המתקן שהיא מקימה בעצמה באזור השרון עוד לא עבר את המבדקים הנדרשים לתחילת הפעלתו, וזאת בצל דיווחה בעבר, כי פעילות המתקן תתחיל בחודש אפריל 2020.

 

במטרה להמשיך ולתמוך בהמשך פעילותה, ימשיכו בעלי השליטה להזרים לה כספים, שנכון למועד הדיווח על המו"מ למכירת אחזקתה עמדו, על פי הדיווח, על 2.6 מיליון שקל, מתוך קו אשראי בגובה 6 מיליון שקל שהעמידו לחברה.

 

מניית אינטליקנה סיכמה את יום המסחר (ב') בירידה של 8%, ונסחרת בשווי שוק של 57.3 מיליון שקל, לאחר שמנייתה צנחה ב-85% מהשיא אליו הגיעה ב-1 לאפריל 2019 - אז עמד שווי השוק שלה על 374.1 מיליון שקל.

 

חברת דרך לחיים מחזיקה בחוות גידול קנאביס רפואי נוספת, הנמצאת בבעלותה המלאה ומשתרעת על 7 דונם במושב אביאל, הסמוך לבנימינה.

 

החברה סירבה להגיב לכתבה.

x