$
בורסת ת"א

גואטה למוסדיים: השקיעו פחות בנדל"ן אמריקאי ויותר בטכנולוגיה ישראלית

יו"ר רשות ניירות ערך אמרה בכנס בראשל"צ: "מיאמי זה כאן. השקעה במקבצי דיור מעבר לים זה נחמד, אבל הפוטנציאל האמיתי ימשיך להיות בעשורים הקרובים בתעשיית הטכנולוגיה הישראלית"

גולן חזני 21:5820.01.20

יו"ר רשות ניירות ערך ענת גואטה קראה היום (ב') לגופים המוסדיים להשקיע פחות בנדל"ן אמריקאי ולהעביר השקעות אלה לטכנולוגיה הישראלית.

 

 

"מיאמי זה כאן. השקעה במקבצי דיור מעבר לים זה נחמד, אבל הפוטנציאל האמיתי ימשיך להיות בעשורים הקרובים בתעשיית הטכנולוגיה הישראלית; מוסדיים זרים מבינים זאת היטב - הגיע הזמן שגם הישראלים יבינו, ולא רק בנוסטרו אלא גם בצד העמיתים", אמרה גואטה בכנס CapiTech של רשות ניירות ערך - רגולציית שוק הון בעולם טכנולוגי, בראשון לציון.

 

הטכנולוגיה והשפעותיה על שוק ההון עמדו המרכז הכנס. "אנחנו לא מחכים לתוצאות הבחירות - יצאנו לדרך מזמן ואנו מאמצים טכנולוגיות חדשות באופן מתמיד", ציינה גואטה. "בדומה לרפורמת 'שמים פתוחים', ששינתה ללא היכר את ענף התעופה, כך גם ה-Open Finance, משבש את העולם הישן ומייצר עולם חדש. לשם אנו שואפים להגיע ולכן, אופן הטיפול בסוגיית הפיקוח על ה-API (פתיחת מידע פיננסי לספקי פינטק כדי להעניק שירותים לאזרח - ג"ח) וה-PSD (הטמעת שירותי תשלומים כמו גוגל פיי - ג"ח) כל כך קריטי".

 

 

יו"ר רשות ניירות ערך ענת גואטה יו"ר רשות ניירות ערך ענת גואטה צילום: ענבל מרמרי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x