בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

שנתיים אחרי המנכ"ל: סמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי עובר לאפקון

טל רז יעבור לכהן כסמנכ"ל הכספים הראשי בקבוצת אפקון שבשליטת משפחת שמלצר, ויצטרף למנכ"ל שיכון ובינוי לשעבר ירון קריסי שעבר לפני שנתיים לכהן כמנכ"ל אפקון; שיכון ובינוי דיווחה לפני שנה על סיום עבודתו של רז, אך רק עתה הוא יעזוב את החברה

גולן חזני 10:5519.01.20

טל רז, סמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי, עובר לכהן כסמנכ"ל הכספים הראשי של קבוצת אפקון תעשיות שבשליטת משפחת שמלצר ועוסקת בביצוע פרויקטי תשתית, מערכות אלקטרומכניות, תקשורת, בקרה ואוטומציה. כך דיווחה הבוקר (א') אפקון למשקיעיה בבורסה.

שיכון ובינוי דיווחה לפני יותר משנה על סיום עבודתו של רז, בדצמבר 2018. רז נשאר בחברה במשך יותר משנה מאז, ורק עתה יעזוב. ידוע כי בינו לבין המנכ"ל הנכנס אייל לפידות היו יחסי עבודה טובים. הוא מצטרף למנכ"ל שיכון ובינוי לשעבר ירון קריסי, שעבר לפני שנתיים לכהן כמנכ"ל אפקון.

 

טל רז טל רז צילום: אוראל כהן

 

 

רז עבד בשיכון ובינוי בשבע השנים האחרונות, ולפניהן כיהן כמנכ"ל כלל פיננסים וכמנהל הכספים הראשי של סלקום, אלרון ואלביט מערכות.

 

ישראל רייף, יו"ר אפקון בירך על המינוי ומסר כי "אני סמוך ובטוח כי הצטרפותו של טל תסייע לחברה ביעדים שקבע לה הדירקטוריון, תוך ניהול הדוק של תחום הכספים והפיננסים, שילוב שוק ההון בהרחבת הפעילות של החברה והוצאה לפועל של אסטרטגיית הצמיחה של החברה".

 

ירון קריסי, מנכ"ל אפקון מסר: "מהיכרותי עם טל, אני סמוך ובטוח שהוא יסייע לאפקון ויתרום לקידומה ולצמיחתה. המינוי של טל הוא הדבר הנכון ובזמן הנכון".

 

רז אמר כי "אני מאמין בהצלחתה של אפקון ובטוח כי היא תממש את הפוטנציאל הגבוה הגלום בה. אני שמח על ההזדמנות לקחת חלק פעיל ולהיות שותף לתהליך".

x