$
בורסת ת"א

להב במו"מ לרכישת חברת אנרגיה מתחדשת ב-44.6 מיליון שקל

ארבעה חודשים אחרי שעזבה את תחום האנרגיה הירוקה, להב שבשליטת אבי לוי ואלי להב מנהלת משא ומתן לרכישת חברה ישראלית פרטית שמחזיקה בזכויות ב-89 מתקני אנרגיה סולארית בהספק מצטבר של 4 מגה וואט

גולן חזני 19:5416.01.20

חברת להב אל.אר חוזרת לתחום האנרגיה המתחדשת, ארבעה חודשים אחרי שנפרדה מהשותפה קרן ג'נריישן ומכרה לה את אחזקותיה בחברת האנרגיה הירוקה סולגרין.

החברה שבשליטת אבי לוי ואלי להב הודיעה הבוקר (ה') שהיא מנהלת משא ומתן לרכישת חברה ישראלית פרטית העוסקת בתחום האנרגיה המתחדשת ומחזיקה בזכויות ב-89 מתקני ייצור סולאריים בהספק מצטבר של כ-4 מגה וואט. היקף העסקה יעמוד על כ-44.6 מיליון שקל.

 

אלי להב אלי להב צילום: ישראל יוסף

 

 

להב דיווחה שההכנסות ממכירת חשמל המיוצר במתקנים הן מחברת החשמל על פי הסדרות הקיימות בהסכמים ממוצעים לעוד כ-12.5 שנים. ה-NOI השנתי הצפוי של החברה הנרכשת מסתכם לכ-6.5-7 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית להב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

להב תשקיע בעיסקה כ-26.3 מיליון שקל מהונה העצמי והיתר ממימון בנקאי, כך שהעיסקה צפויה להניב לה תשואה של כ- 16% עד 17% בשנה.

 

להב הודיעה לפני חודש כי היא בוחנת גיוס הון בדרך של הנפקת זכויות בהיקף של 150 עד 180 מיליון שקל. אבי לוי ישתתף בהנפקת הזכויות בהיקף שלא יפחת מכ-95 מיליון שקל ובכך יהפוך לבעל שליטה בחברה.

x