שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

95 אלף שקל בחודש: אלקטרה צריכה אישרה העלאת שכר למנכ"ל צביקה שווימר

ועדת התגמול והדירקטוריון של חברת מוצרי החשמל שבשליטת האחים זלקינד אישרו את העדכון בשכרו של שווימר, שעמד על 80 אלף שקל בחודש; העלאת השכר צפויה להשפיע גם על המענק השנתי שמקבל שווימר

אורנה יפת 15:0809.01.20

שכרו של מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה צביקה שווימר יעלה ל-95 אלף שקל בחודש מ-80 אלף שקל בחודש. 

 

חברת מכשירי החשמל שמפעילה את הרשתות שקם אלקטריק ומחסני חשמל, ומחזיקה בגולן טלקום, הודיעה היום (ה') למשקיעיה שוועדת התגמול והדירטוריון אישרו את העדכון לשכרו של המנכ"ל. העלאת השכר צפויה להשפיע גם על המענק השנתי שמקבל שווימר.

 

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה צילום: אוראל כהן

 

 

החברה עוסקת בייבוא,יצור ושיווק מוצרי צריכה חשמליים,מפעילה את רשתות "שקם אלקטריק" ו"מחסני חשמל" ושולטת ב"גולן טלקום".

 

מדיניות התגמול לנושאי משרה באלקטרה צריכה, שבשליטת אלקו שבשליטת דני ומייקי זלקינד, אושרה על ידי האסיפה הכללית של בעלי המניות במאי 2018, לתקופה של שלוש שנים. בינואר 2019 אישרה האסיפה הכללית לבצע עדכונים במדיניות וב-7 בינואר 2020 אישרו ועדת התגמול והדירקטוריון לעדכן את תנאי כהונתו והעסקתו של שווימר כפי שיובאו לאישור האסיפה הכללית שתתכנס ב-17 בפברואר 2020.

 

שוווימר מונה למנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה באוקטובר 2018 לאחר ששימש כמנכ"ל דלתא ישראל משנת 2008. לפני כן שימש כמנכ"ל ללין מקבוצת פוקס.

 

אלקטרה צריכה סיימה את הרבעון השלישי של 2019 עם עלייה של 8.5% בהכנסות ל-750 מיליון שקל. הרווח התפעולי צמח ברבעון ב-33% ל-43.9 מיליון שקל.

x