$
בורסת ת"א

לאחר תנועות חריגות במניה: עדיקה מפרסמת תחזית אופטימית לתוצאות הרבעון הרביעי

חברת האופנה צופה להציג בדוח הרבעוני הכנסות של בין 11.7 מיליון שקל ל-12.7 מיליון שקל בפעילות הבינ"ל ובפעילות כולה הכנסות של בין 45 ל-48 מיליון שקל; מניית עדיקה טיפסה בחדות בימים האחרונים ואף ריכזה שלשום מחזור גבוה בהרבה מהממוצע

אורנה יפת 14:4507.01.20

חברת האופנה עדיקהמפרסמת תחזית לתוצאות הרבעון הרביעי של 2019, שהסתיים ב-31 בדצמבר, עם דגש על תוצאות המגזר הבינלאומי - התוצאות המלאות הרשמיות צפויות לצאת בחודש מרץ.  

לפי התחזית, הכנסות הרבעון הרביעי במגזר הבינלאומי הכולל את פעילות החברה בארה"ב יעמדו בטווח שבין 11.7 ל-12.7 מיליון שקל. ההכנסות כולל הפעילות בישראל יעמדו על בין 45 ל-48 מיליון שקל. הנימוק הרשמי של עדיקה  להוצאת התחזית הוא סיום הפיילוט בארה"ב.

 

בימים האחרונים נרשמה תנועה חריגה במניית עדיקה בת"א. בתשעת ימי המסחר האחרונים עלתה המניה ב-22%, והיום - מאז הדיווח שפירסמה החברה - עולה המניה ב-20% נוספים. שלשום, ב-5 בינואר, נסחרה המניה במחזור חריג של 1.24 מיליון שקל, כאשר יום קודם לכן היא ריכזה מחזור של  228 אלף שקל ואתמול נסחרה במחזור של 368 אלף שקל.

 

מה דעתך על מניית עדיקה סטייל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עדיקה נכנסה רק בחודשים האחרונים לפעילות בארה"ב. במאי 2019 דיווחה החברה על השקת אתר סחר בארה"ב שיפנה לשוק האמריקאי והאירופאי. לפני כחודשיים פתחה החברה בבורדווי חנות פיזית, שהוגדרה כחנות פופ אפ, אך בשלב זה אין בעדיקה תאריך יעד לסגירתה. מאז השקת הפעילות הבינלאומית אימצו בחברה מדיניות דיווח רבעונית של המגזר הבינלאומי בנפרד מהפעילות בישראל, והחברה מציגה עליה משמעותית בפדיונות בחו"ל מרבעון לרבעון.

 

ברבעון הראשון של 2019 עמדו הכנסות המגזר הבינלאומי על 20 אלף שקל, ברבעון שני צמחו ההכנסות ל-253 אלף שקל וברבעון שלישי זינקו הכנסות המגזר ל-2.9 מיליון שקל. כעת, ברבעון רביעי צפויות ההכנסות להיות גבוהות פי 4 מהרבעון השלישי, ולהגיע לכ-12 מיליון שקל.

 

התוצאות של עדיקה בפעילות הבינלאומית נובעות בעיקר מהפעילות של אתר הסחר שהקימה החברה בחו"ל ברבעון הראשון של השנה. נכון לרבעון השלישי השקיעה עדיקה 2.7 מיליון שקל בשיווק ותמיכה באתר הבינלאומי. החנות שהוקמה בלב שכונת הסוהו במנהטן, ובדיוק לפני ימי המכירות החזקים של בלאק פריידי וסייבר מאנדיי, תרמה לחשיפה גבוהה של המותג בקרב התיירים שפוקדים את האזור. 

 

סניף עדיקה בניו יורק סניף עדיקה בניו יורק

x